بمب نقل و انتقالات از استقلال و پرسپولیس به پرواز درآمد/ فرهاد مجیدی گزینه سرخابی را دزدید! – پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی افق


سعید صادقی بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال گل گهر سیرجان یکی از بازیکنانی است که چند باشگاه لیگ برتری به دنبال جذب او هستند. گفته می شود سپاهان، استقلال و پرسپولیس به صادقی علاقه مند هستند اما مدیر نرم افزاری این بازیکن بارها اعلام کرده که این بازیکن در حال حاضر با هیچ تیمی به توافق نرسیده است.

سعید صادقی به همراه تیم ملی در اردوی قطر حضور دارد و قرار است به همراه سایر ملی پوشان راهی تهران شود اما با وجود شایعه توافق یک بازیکن، هنوز تصمیم قطعی برای ادامه فوتبال نگرفته است. صادقی که یکی از بزرگان لیگ بیست و یکم است برخلاف انتظار می تواند تصمیم دیگری بگیرد.

تیم ملی قصد دارد امشب راهی تهران شود اما گفته می شود صادقی قصد دارد به زودی پس از ورود به تهران راهی امارات شود تا برای ماندن در فوتبال با این کشور مذاکره کند.

صادقی که خود را برای اخذ ویزای امارات آماده می کند با ائتلاف باشگاهی امارات به مربیگری فرهاد مجیدی صحبت خواهد کرد و در صورت توافق با باشگاه اماراتی این بازیکن به عنوان شاگرد فرهاد مجیدی به کار خود ادامه خواهد داد.

اگر صادقی نتواند ظرف چند روز در امارات با ائتلاف کلبا به توافق نهایی برسد، مذاکرات او با پرسپولیس بیش از گذشته خواهد شد و این شانس سعید صادقی را در قرمزپوشان بیشتر می کند. در هر صورت باید منتظر آینده بود و دید پر سر و صداترین بازیکن مدرن فوتبال ایران کدام تیم را برای ادامه فوتبال انتخاب می کند.