بهترین دوست مربی هاکی – ایجاد بهترین پیست اسکیت روی یخ

اسکیت کیف می تواند اشکال موثر و خلاقانه زیادی داشته باشد، اما اساساً بازیکنان تا حد خستگی، استفراغ یا تسلیم هر کدام که زودتر می آیند، اسکیت می کنند. برخی ممکن است استدلال کنند که ورزش نباید به عنوان تنبیه برای ورزشکاران مورد استفاده قرار گیرد و من به دنبال بحث در مورد فلسفه مربیگری در این مقاله نیستم. شخصاً فکر می‌کنم می‌توانیم اسکیت کیفی بهتری بسازیم و آن را به چیزی سازنده‌تر تبدیل کنیم و در عین حال توجه کامل بازیکنان هاکی شما را به خود جلب کنیم.

بازیکنان خود را پس از ۲۰ دقیقه اسکیت تصور کنید. آیا آنها شبیه به بازیکنی هستند که دوست دارید در طول بازی روی یخ داشته باشید؟ احتمالاً نه – آنها از ناحیه باسن به جلو خم شده اند، زانوهای آنها کمی خم شده است، راه رفتن آنها کوتاه و ضعیف است – این فقط یک بهم ریختگی است! حال تصور کنید ورزشکاران شما ۲۰ دقیقه را روی اسکیتی که هنوز روی پاهایش پایین است صرف می کنند و گام های محکمی برمی دارند. نکته کلیدی این است که به آنها استراحت دهید! فکر نکنید که من دیوانه هستم، می دانم که هدف این است که بازیکنان خود را خسته و شکنجه کنید. کمی بیشتر با من بمان.

سخت ترین اسکیت آهسته، بدون خم شدن زانو، گام های سبک یا اسکیت کم قوی چیست؟ هنگامی که یک ورزشکار به یک نقطه خاص (آستانه شیردهی) رسید، به طور معمول نمی تواند بیش از حدود ۶۰ ثانیه بالاتر از آن سطح به کار خود ادامه دهد. حتی اگر ورزشکار بخواهد سریع برود، بدن او نمی تواند نیاز تولید انرژی را برآورده کند. بنابراین در اینجا چیزی است که می توانید با شکنجه پاهای خود به مدت ۳۰-۴۵ ثانیه و سپس شکنجه بازوها و هسته بدن خود به مدت ۶۰-۹۰ ثانیه انجام دهید – این کار را تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. در اینجا چند نمونه تمرین آورده شده است:

بهترین اسکیت شماره ۱

o خط آبی روی خط آبی به مدت ۴۵ ثانیه

o فشار آپ به مدت ۴۵ ثانیه

o Core plank از حالت push up 45s (ورزشکاران را وادار می کند عضلات مرکزی خود را در حالی که به سختی نفس می کشند فعال کنند – فعال سازی عالی بازی مخصوص هسته مرکزی و همچنین تثبیت کننده های شانه برای کمک به جلوگیری از آسیب های جاده ای)

بهترین اسکیت شماره ۲

o تخته های جانبی شریک به مدت ۹۰ ثانیه (یکی از طرفین از یک تخته کناری به طرف دیگر می دود در حالی که شریک دیگر استراحت می کند و سپس شریک بعدی می رود)

o هسته شریک را به مدت ۴۵ تا ۶۰ ثانیه تثبیت کنید – طرفین روبروی یکدیگر قرار می گیرند و هر دو یک چوب هاکی را تقریباً در ارتفاع سینه نگه می دارند. یک بازیکن سعی می کند چوب هاکی را با استفاده از ماهیچه های اصلی برای تثبیت نگه دارد، در حالی که بازیکن دیگر سعی می کند چوب را بچرخاند تا شریک خود را به چالش بکشد. پس از حدود ۲۰-۳۰ ثانیه نقش را به عنوان تثبیت کننده تغییر دهید.

شما مربیان هاکی همچنان می‌توانید بازیکنان خود را خسته کنید و در عین حال آنها را با سرعت بازی در حرکت نگه دارید، که عملکرد آنها را روی یخ بهبود می‌بخشد. کمی تمرین به بالاتنه و تنه اضافه کنید تا با ساخت اسکیت بهتر ورزشکاران بهتری ایجاد کنید.

رژیم لاغری سریع