بهتر از تجهیزات های اشاره حیوانات خانگی برای سگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید گربه

خواه یا نه اجتناب کرده اند اجتناب کرده اند انگشت دادن حیوان خانگی شخصی می ترسید؟ خواه یا نه اجتناب کرده اند {به خطر انداختن} سلامت آنها می ترسید؟ هر صاحب حیوان خانگی این کار را می تنبل! مسکن شلوغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش روزافزون دزدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشتار حیوانات باعث شده است کدام ممکن است صاحبان حیوانات خانگی وسایلی را محدوده کنند کدام ممکن است فراتر اجتناب کرده اند مرزهای جغرافیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورود فیزیکی باشند به همان اندازه در همه زمان ها حیوانات خانگی شخصی را دنبال کنند.

فناوری فقط غیرقابل توقف است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابزارهای پوشیدنی تولید دیگری ساده برای انسان ها نیستند – می توانید حیوانات خانگی شخصی را همراه خود بروزترین tp-date تجهیزات ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابزارها همگام سازی کنید. انواع فزاینده ای اجتناب کرده اند نمایندگی های رشد فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم موجود است کدام ممکن است در جاری رشد ابزارهای پوشیدنی برای حیوانات را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیوانات خانگی هستند، چه برای پیگیری آنها اجتناب کرده اند طریق GPS هر دو نظارت بر سلامت آنها.

در همین جا ما بهتر از تجهیزات های اشاره حیوانات خانگی را همراه خود به نظر می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار کردن خوب ترکیبی آوری کرده ایم به همان اندازه آنها را به حاضر بگذاریم.

PitPatPet

اگر جستجو در چیزی هستید کدام ممکن است به شما گزینه بدهد اقدامات حیوان خانگی ممکن است را مدیریت تنبل، PitPatPet اساسا برای شما ممکن است صحیح است. این فیت بیت برای سگ ها مستقر در بریتانیا است کدام ممکن است عالی سال عمر باتری برای اشاره سگ هر دو گربه ممکن است دارد. ۹ تنها این، این تجهیزات a فوق العاده علاوه بر این مثبت تبدیل می شود کدام ممکن است حیوان خانگی ممکن است به ابعاد کافی بازی می تنبل. دیگه چی؟ PitPatPet ارائه می دهیم خواهد اظهار داشت کدام ممکن است خواه یا نه متوجه تغییراتی در رفتار پرانرژی سگ ممکن است شده است. مهمتر اینکه این تجهیزات انصافاً {ضد آب} بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود گوشی های iOS را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اندروید سفارشی است.

مارکوپولو را انتخاب کنید و انتخاب کنید Garmin Astro 320

هر دوی این ابزارها برای صاحبان حیوانات خانگی همراه خود حیوانات خانگی بیش از حد هر دو افرادی که خرید و فروش سگ را اداره می کنند صحیح هستند. هر ۲ مارکوپولو را انتخاب کنید و انتخاب کنید گارمین آسترو همراه خود یقه‌های جی‌پی‌اس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات اشاره جی‌پی‌اس حاضر می‌شوند. این بدان معناست کدام ممکن است برای مکان یابی حیوان خانگی شخصی نیازی به از گرفتن هیچ این سیستم هر دو تلفن در کنار ندارید. همراه خود این جاری، این ممکن است گاهی اوقات به طور معمول است فوق العاده ناخوشایند باشد از مجبور هستید از دستگاه بیشتری را حمل کنید.

همراه خود اضافه شدن به لیست مزایا، هر ۲ ابزار نیازی به سرویس اشتراک ندارند. این ارائه می دهیم {کمک می کند} به همان اندازه در دراز مدت در ارزش های شخصی صرفه جویی زیادی کنید. جدا از این، گارمین به طور معمول مشخصه های بیشتری را حاضر می دهد. همراه خود این جاری، قیمت نسبتاً با کیفیت حرفه ای تری دارد.

پاد ۲

یکی اجتناب کرده اند کوچکترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک ترین ردیاب ها، Pod2 حتی برای عالی گربه نیز به ابعاد کافی کودک نوپا است. این تجهیزات همراه خود مختلط اجتناب کرده اند فناوری های GPS، WIFI را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲G واقعاً کار می کند کدام ممکن است ارائه می دهیم امکان می دهد حیوان خانگی شخصی را در در هر زمان که را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر محل قرارگیری پیدا کنید. معنی اشاره آن در موجود در هر دو خارج اجتناب کرده اند منزل فوق العاده از واقعی است، کدام ممکن است بهترین سود . همه تجهیزات ها در هر ۲ مورد خوشایند نیستند.

اجتناب کرده اند تولید دیگری مزایای این تجهیزات می توان به اشیا زیر ردیابی کرد:

  • کار کردن هشدار خطرناک کدام ممکن است ارائه می دهیم {کمک می کند} در صورتی کدام ممکن است حیوان خانگی ممکن است اجتناب کرده اند محدوده تصمیم گیری شده ممکن است خارج شود، هشدار اکتسابی کنید.

  • انصافاً {ضد آب}

  • در کنار همراه خود ۲ عدد باتری قابل هزینه همراه خود تشکر اجتناب کرده اند نمایندگی رشد این سیستم شخصی برای رشد عالی این سیستم Pod کدام ممکن است ارائه می دهیم می گوید روزی کدام ممکن است باتری رو به اتمام است.

  • تقریباً برای همه بسیاری از یقه صحیح است

  • ارزش اشتراک اقتصادی – رایگان برای سال اول را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۹ دلار در سال بعد.

  • درجه ورزش حیوان خانگی ممکن است را گزارش می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه می دهیم امکان می دهد درجه سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطابقت اندام آنها را مدیریت کنید

TrackR براوو

TrackR Bravo عالی متنوع برتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بودجه‌تر برای ردیاب‌های حیوانات خانگی مشابه زرافوس یاب است. در حالی کدام ممکن است تقریباً شبیه به سایر ردیاب‌های حیوانات خانگی کار می‌تنبل، برچسب کودک نوپا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای حیوانات خانگی کودک نوپا صحیح است.

TrackRBravo دارای عالی مشخصه جلب توجه است – Crowd GPS. ردیاب در مقابل RF اجتناب کرده اند بلوتوث استفاده می تنبل. به همین دلیل، هنگامی کدام ممکن است تجهیزات ممکن است اجتناب کرده اند محدوده شخصی خارج تبدیل می شود، سایر مشتریان این سیستم TrackR می توانند ارائه می دهیم کمک کنند به همان اندازه حیوان خانگی شخصی را پیدا کنید. در هر زمان که کدام ممکن است مصرف کننده عکس در محدوده ردیاب ممکن است قرار گیرد، اجتناب کرده اند مکان جدید آن بر روی نقشه {به روز} می شوید.

سوت زدن نظارت بر ورزش

در حالی کدام ممکن است Whistle واقعا عالی تجهیزات اشاره نیست، اما علاوه بر این ورزش حیوانات خانگی ممکن است را گزارش می تنبل. این می تواند یک تجهیزات اشاره حیوانات خانگی اساساً مبتنی بر تلفن خوب است کدام ممکن است بسیاری از داده‌های درمورد {به رفتار} روزانه حیوان خانگی ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید درجه ورزش آنها را گزارش می‌تنبل. یکی اجتناب کرده اند مشخصه های جلب توجه این تجهیزات گزارش خودکار کدام ممکن است ارائه می دهیم اطلاع می دهد کدام ممکن است سگ ممکن است در یک واحد روز خاص چقدر پرانرژی بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه به بازی بیشتری خواستن دارد هر دو خیر.

TabCat

TabCat برای یقه کودک گربه ممکن است بازسازی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه می دهیم {کمک می کند} در صورت پرسه زدن دور آنها را پیدا کنید. در مقابل پیوستن آن به این سیستم آیفون، این تجهیزات عالی گیرنده RF دارد کدام ممکن است علامت نزدیک را روی نوار LED نماد می دهد. سپس باعث تبدیل می شود سنسور بوق بزند کدام ممکن است نماد می دهد گربه ممکن است کجاست.

تجهیزات ردیاب چندین سود دارد – به ابعاد کافی کودک نوپا است کدام ممکن است به سادگی قلاده گربه را جا می دهد، نیازی به تیز کردن دانش اشتراک ندارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید علامت را در شکاف ۴۰۰ فوتی اکتسابی تنبل.

امیدواریم این تجهیزات های ردیاب ارائه می دهیم در مراقبت بیشتر اجتناب کرده اند حیوانات خانگی کمک تنبل. به سادگی می توانید تجهیزات های اشاره حیوان خانگی مورد کنجکاوی شخصی را برای دوستداران حیوانات خانگی ما به اشتراک بگذارید.