به خمیر مایه و تخم‌مرغ‌های کلوچه توجه نکنید


بنابراین، شما پیش غذای خمیر ترش را خودتان درست کنید. یا شاید بین نان ها باشد. اما شما با ظرف در حال رشد باقی مانده خمیر ترش مواجه می شوید که هنوز نمی توانید از آن برای پخت استفاده کنید. گرسنه هستید – به یک وعده غذایی یا میان وعده سریع نیاز دارید که حاوی کربوهیدرات ها و پروتئین های پیچیده باشد. من یکی از صبحانه های مورد علاقه ام را به شما پیشنهاد می کنم: پنکیک خمیر مایه و پنکیک تخم مرغ.

(راستش، من مطمئن نیستم اسمش را چه بگذارم. “Sourdough Disard & Egg Pancake” توصیفی ترین و کمترین عجیب ترین چیزی بود که می توانستم به ذهنم برسم. اگر نام بهتری دارید به من بگویید. خوش طعم به هر حال.)

قبل از اینکه حرکت کنیم، این تصویر را به Pinterest پین کنید برای کمک به من در به اشتراک گذاشتن این دستور غذا با جهان! من چند بازدید بین المللی از خوانندگان در سراسر جهان داشته ام که بسیار جالب است.

آنچه برای خمیر مایه نیاز دارید، پنکیک تخم مرغ را دور بریزید

برای این صبحانه خوشمزه شما نیاز دارید:

دور ریختن خمیر مایه (نیازی به فعال بودن نیست)
• اب
• تخم مرغ
• روغن برای کاسه

برای سرو و سفارشی کردن خمیر مایه، پنکیک تخم مرغ را دور بریزید، پیشنهاد می کنم:

سس hoisin
• کنجد سفید برشته + کنجد سیاه

با خیال راحت به افزودنی ها و افزودنی های خود برای ترکیب طعم منحصر به فرد خود فکر کنید! من همچنین آنها را با سس گوجه فرنگی سرو کردم، یا تخم مرغ ها را به طور کامل حذف کردم و کرپ های تخمیر شده درست کردم.

این همه چیزی است که من دارم، مردم! فقط یک پست دستور پخت سریع و آسان برای همه شما امروز. می‌دانم که اخیراً از زمانی که مدرسه دوباره شروع به کار کرده است، پست نمی‌گذارم، اما تمام تلاشم را می‌کنم و این وبلاگ را در طول سال ادامه می‌دهم! هدف من این است که حداقل یک بار در ماه پست کنم – لطفاً به آن پایبند باشید. 🙂

عاشق کربوهیدرات،
اراده

رژیم لاغری سریع