بیت کوین هودل رکورد / قیمت روزانه ارزهای دیجیتال را ثبت کردبه گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، به نظر می‌رسد اکثر سرمایه‌گذاران بیت‌کوین (BTC) با وجود اصلاح بلندمدت، احتمال رشد دارایی‌های آینده را در نظر گرفته‌اند، اگرچه ارز دیجیتال در حدود ۲۰۰۰۰ دلار ثابت مانده است.

بیشتر بخوانید:

در حال حاضر، سرمایه‌گذاران تصمیم می‌گیرند که استراتژی سرمایه‌گذاری خود را با عوامل کلان اقتصادی که تأثیر قابل‌توجهی بر بازار کلی کریپتو دارند، پوشش دهند. به طور خاص، داده های Glassnod نشان می دهد که تا ۲۹ سپتامبر، مقدار بیت کوین تحت مدیریت Hodel به ۳۴۱.۵۵ میلیارد دلار به بالاترین حد پنج سال اخیر رسیده است.

شایان ذکر است که برای مالکان طولانی مدت، عاقلانه است که ملک را حفظ کنند زیرا فروش ممکن است منجر به ضرر شود. در این مورد، داده های Glassnode همچنین نشان می دهد که دارندگان بلندمدت بیت کوین سهام خود را با ضرر حدود ۴۲ درصد می فروشند.

اعتقاد سرمایه گذاری بلندمدت در بین دارندگان بیت کوین هنوز قوی است. بسیاری از سرمایه گذاران روی چیزهایی مانند افزایش نوسانات و کاهش عرضه برای ایجاد یک رالی بیت کوین سرمایه گذاری می کنند.

علاوه بر این، مقدار زیر سقف ممکن است نشان دهد که بیت کوین ممکن است به عنوان یک ذخیره ارزش و پوششی در برابر تورم افزایش یابد. بنابراین به نظر می رسد بیت کوین برای برخی از سرمایه گذاران ارزش بیشتری پیدا می کند و هر افت قیمتی یک سرمایه گذاری خواهد بود. آن را ممکن می سازد.

علاوه بر این، قیمت های پایین شرایط مطلوبی برای انباشت ثروت به دنبال کاهش بیشتر ارزش پول های جهانی است. در واقع، زمانی که ارزش پوند کاهش می یابد، داده ها نشان می دهد که سرمایه گذاران ممکن است بیت کوین را ترجیح دهند.

علاوه بر این، داده ها به انعطاف پذیری سرمایه گذارانی اشاره می کند که در زمان آشفتگی به دلیل تمایل به فروش دارایی ها نیستند.

در همین حال، رهبران بازار پیش بینی می کنند که دارایی هایی مانند بیت کوین بسته به نحوه مدیریت تورم فعلی توسط بانک های مرکزی ممکن است افزایش یابد. استنلی دراکن میلر، سرمایه گذار میلیاردر، معتقد است که اگر سرمایه گذاران به سیاست های سختگیرانه بانک مرکزی اعتماد خود را از دست بدهند، ارزهای دیجیتال می توانند در سال های آینده رشد کنند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال جهانی در حال حاضر ۹۵۰.۳۱ میلیارد دلار برآورد شده است که نسبت به روز گذشته ۱.۴۱ درصد افزایش داشته است. در حال حاضر ۳۹.۵۱ درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال متعلق به بیت کوین است که طی یک روز ۰.۱۱ درصد کاهش یافته است.

مجموع بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸.۶۴ میلیارد دلار بوده که ۱۴.۲۱ درصد کاهش داشته است. مجموع وجوه غیرمتمرکز در حال حاضر ۳.۷۱ میلیارد دلار است که ۵.۴۰ درصد از کل بازار ۲۴ ساعته ارزهای دیجیتال است. مقدار تمام استیبل کوین ها اکنون ۶۲.۹۰ میلیارد دلار است که ۹۱.۶۴ درصد از کل بازار ۲۴ ساعته ارزهای دیجیتال است.

به‌روزرسانی قیمت ارز دیجیتال (از ساعت ۱۲:۵۰ عصر به وقت شرقی)

این دسته شامل تغییرات قیمت ۱۰ ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار است.

۱- بیت کوین

قیمت: ۱۹۵۶۷.۵۸ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: کاهش ۰.۰۱%.

تغییر قیمت در هفته گذشته: افزایش ۰.۷۶ درصدی.

۲- اتریوم

قیمت: ۱,۳۴۴.۲۹ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: افزایش ۰.۳۳ درصدی.

تغییر قیمت در هفته گذشته: افزایش ۱.۱۶ درصدی.

۳- کبک

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰% افزایش.

تغییر قیمت در هفته گذشته: افزایش ۰.۰۱ درصدی.

۴- ما ملکه

قیمت: یک دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: کاهش ۰.۰۱%.

تغییر قیمت در هفته گذشته: کاهش ۰.۰۲ درصدی

۵- سکه بایننس

قیمت: ۲۸۶.۴۸ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: افزایش ۰.۰۲ درصدی.

تغییر قیمت در هفته گذشته: افزایش ۲.۱۰ درصدی.

۶- ریپل

قیمت: ۰.۴۸۹۵ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: افزایش ۰.۴۳ درصدی.

تغییر قیمت در هفته گذشته ۱۰.۷۶ درصد افزایش یافته است.

۷- کاردانو

قیمت: ۰.۴۳۷ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: افزایش ۰.۰۶ درصدی.

تغییر قیمت در هفته گذشته: افزایش ۰.۴۹ درصدی.

۸- سولانا

قیمت: ۳۴.۴۷ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: افزایش ۰.۷۸ درصدی.

تغییر قیمت در هفته گذشته: افزایش ۲.۹۸ درصدی.

۹ – دوج کوین

قیمت: ۰.۰۶۰۸ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: کاهش ۰.۰۱%.

تغییر قیمت در هفته گذشته: افزایش ۰.۷۰ درصدی.

۱۰- نقطه پولکا

قیمت: ۰.۲۹ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: کاهش ۱.۳۱ درصدی.

تغییر قیمت در هفته گذشته: افزایش ۱.۳۱ درصدی.

انتهای پیام/