بیل برفی ایمن قلب | دانشگاه میشیگان


شروع فصل زمستان و نیاز به تمیز نگه داشتن پیاده روها و مسیرها می تواند به طور ناگهانی به شما بفهماند که ممکن است در وضعیت بدی قرار داشته باشید.

او گفت: «بسیاری از مردم در بقیه سال ورزش زیادی انجام نداده‌اند، و برف‌روبی نه تنها یک ورزش سخت است، بلکه واقعاً کل سیستم قلبی عروقی را تحت فشار قرار می‌دهد. جان بیسوگنانو، دکترا، دکترا.رئیس بخش قلب و عروق پیشگیری در مرکز قلب و عروق فرانکل در دانشگاه میشیگان. پارو کردن برف گاهی اوقات باعث ایجاد بیماری قلبی عروقی در افراد می شود و این ممکن است اولین باری باشد که آنها متوجه شده اند که توانایی آنها برای ورزش مانند سال قبل نیست.

چهار نکته ایمن برای پاک کردن برف برای قلب:

۱. قبل از رفتن به بیرون با خودتان چک کنید

Bisognano می گوید، قبل از اینکه یک لایه بپوشید و به بیرون بروید، یک ثانیه از خود بپرسید که در سال گذشته چقدر فعالیت بدنی انجام داده اید. سپس از خود بپرسید که امروز چه احساسی دارید.

او گفت: “اگر فعال هستید و درد قفسه سینه یا تنگی نفس ندارید و امروز احساس راحتی می کنید، خراش دادن احتمالا خوب است.”

۲. به آرامی شروع کنید و به بدن خود توجه کنید

با این حال، مهم است که به آرامی شروع کنید و به احساس خود در حین پیشرفت در راهرو توجه کافی داشته باشید. در صورت نیاز به رفتن به داخل خانه و استراحت، هیچ شرمی وجود ندارد که استراحت کنید یا از شخص دیگری بخواهید کار را تمام کند.

می دانم که بسیاری از مردم سال هاست که برف را پارو می کنند و شما به آن عادت کرده اید و از خانه خود مراقبت می کنید، اما مهم است که به خاطر داشته باشید که پارو کردن برف فشار فوق العاده ای به بدن شما وارد می کند زیرا هوا سرد است. Bisognano افزود: “درگیر فعالیت بدنی هستید که به طور ناگهانی شروع می شود و ممکن است کاری باشد که ماه ها انجام نداده اید.”

او گفت که برای اولین بار بیل زدن برف یا بیل زدن برگ در سال غیرمعمول نیست که مردم متوجه شوند که باید با پزشک خود صحبت کنند، زیرا متوجه می شوند که آنطور که قبلاً احساس می کردند احساس نمی کنند. .

۳. به علائم هشدار دهنده بدن خود گوش دهید

علائم هشدار دهنده مبنی بر اینکه ممکن است مشکلی وجود داشته باشد شامل شروع ناگهانی درد قفسه سینه یا فشار در قفسه سینه یا تنگی نفس شدید است. اگر این اتفاق بیفتد، Bisognano می گوید باید فوراً به اورژانس مراجعه کنید زیرا ممکن است یک حمله قلبی باشد. خوشبختانه کارهای زیادی می توان برای رفع آن انجام داد.

وی گفت: با کمی فشار به قفسه سینه و درد مبهم سینه در خانه ننشینید. اکنون زمان آن است که به سرعت به دنبال مراقبت های پزشکی باشید تا بتوانیم درمان ها، داروهای خوب و روش های خوبی را که می تواند مشکل کوتاه مدت شما را حل کند و همچنین درمان های طولانی مدت مانند فشار خون، کلسترول و ترک سیگار را به شما ارائه دهیم. ، می تواند در درازمدت سلامت قلب و عروق شما را بهبود بخشد.

۴. در صورت داشتن بیماری خاص از بیل زدن یا خراشیدن خودداری کنید

کارشناسان می گویند افرادی که پس از سکته قلبی بهبود می یابند یا به دلیل نارسایی قلبی تحت درمان قرار می گیرند، باید به طور کامل از پارو کردن برف خودداری کنند.

و اگر در ماه‌های گذشته مشکلاتی داشته‌اید، این نشانه آن است که باید قبل از شروع کار دشوار برف‌زدایی با پزشک خود صحبت کنید و مطمئن شوید که بیش از حدی که راحت هستید به خودتان فشار نیاورید. بیزوگنانو گفت.

اطلاعات بیشتر از میشیگان: برای خبرنامه هفتگی ما ثبت نام کنید

پادکست ها را دوست دارید؟ اضافه کردن آخرین اخبار پزشکی میشیگان استخدام آیتونزو پادکست گوگل یا هر جا که به پادکست گوش می دهید.

رژیم لاغری سریع