بیماری‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات بدنی کدام ممکن است در فصل بهار به سراغ‌مان می آیندبه گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، فصل زیبای بهار اجتناب کرده اند راه رسیده است. در واقع کدام ممکن است اکثر ما عاشق هوای زیبای بهاری هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ان لذت می بریم با این حال قابل دستیابی است حاوی مشکلاتی هم {در این} فصل باشیم کدام ممکن است {در این} نیمه قصد داریم مشکلات رایج در فصل بهار را ارائه می دهیم راه اندازی شد کنیم به همان اندازه خواهید کرد نسبت به آن است ها توجه بیشتری پیدا کنید. 

اصولاً بیاموزید:

علائم آلرژی

بهار فصلی است کدام ممکن است آلرژن ها در جو اصولاً اجتناب کرده اند هر بار عکس قرار گرفتند. آلرژن ها بهترین آزار دهنده هیکل می باشند کدام ممکن است اجتناب کرده اند پوشش گیاهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلودگی آزاد می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث تحمیل عطسه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرفه خواهند شد . در واقع نباید آن را همراه خود خطا گرفت. علائم آلرژی ها شخصی به شخصی برطرف می گردند با این حال هر بار کدام ممکن است شخص همراه خود ماده آلرژن برخورد تنبل، یک بار دیگر علائم آلرژی تحریک تبدیل می شود. 

روزمره

قابل دستیابی است در نظر گرفته شده کنید کدام ممکن است ساده مختص فصل زمستان است با این حال فصل بهار هم عاملی برای افزایش های رایج را انتخاب کنید و انتخاب کنید عفونت های ویروسی در انسان ها است. حتی این سرما خوردگی ها قابل دستیابی است شیوع بیشتری در فصل بهار داشته باشد. 

خس خس سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرفتگی سوراخ بینی

نوسانات دما در فصل بهار قابل دستیابی است بین بافت تعریق را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو حس لرز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرما، نوسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییراتی تحمیل تنبل کدام ممکن است همین امر  دمای هیکل را اجتناب کرده اند حالت ثابت خارج می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل دستیابی است مشکلات تنفسی تحمیل تنبل. آبریزش سوراخ بینی، گرفتگی سوراخ بینی، خس خس سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرفه، همگی اجتناب کرده اند علائم این اصلاحات دمایی هستند. 

اوج درد

در فصل بهار هوا خوب و دنج تر تبدیل می شود با این حال باید کنترل کنید کدام ممکن است حتی در صورت خوب و دنج شدن هوا هم اجتناب کرده اند کولر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراهم می کند سرماخوردگی کننده استفاده نکنید از خنکی فعلی در منزل را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرمای هوا در سطح، باعث تحمیل اصلاحات از حداکثر دما در بدنتان تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است عاملی برای عوارض باشد. پس هیکل شخصی را به هوای بهاری رفتار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولویت اجتناب کرده اند از گرما را در خودتان اجتناب کرده اند بین ببرید.

تب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنفولانزا

متاسفانه همراه خود خوب و دنج شدن هوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور در فصل بهار ، تب را انتخاب کنید و انتخاب کنید انفولانزا کاهش پیدا نمی شود از ویروس ها در رطوبت اصولاً انبساط می کنند. متعاقباً مراقبت ها را {فراموش نکنید}. 

بیماری لایم

هوای خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوب فصل بهار، عاملی برای سوئیچ بیماری لایم می باشد. این ذرات ریز در دمای بالای ۳۵ سطح فارنهایت ورزش بیشتری دارند.

آنفولانزای شکم

این اشکال معمولاً در هوای خوب و دنج تر تحمیل تبدیل می شود، شیوع دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود درد معده، دل پیچه، حالت تهوع، اسهال را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفراغ در کنار است. معمولاً ساده عالی روز اندازه می کشد با این حال قابل دستیابی است سه روز بعد اجتناب کرده اند علائم هم همچنان احتمال سوئیچ داشته باشد. شستشوی صحیح کف دست ها عاملی برای جلوگیری اجتناب کرده اند سوئیچ ویروس است. پس همه وقت کف دست های شخصی را ضدعفونی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم امنیت شخصی را همراه خود بلعیدن ویتامین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده مغذی آسانسور نمایید. 

گلو درد استرپتوکوکی

حتماً باید اجتناب کرده اند این اشکال جلوگیری کنید  از بسیاری از اینها گلو درد اجتناب کرده اند طریق سرفه، عطسه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حساس اجسام مشترک کدام ممکن است تشکیل بزاق شخص عفونی هستند، سوئیچ پیدا می کنند. پس باید کنترل کنید کدام ممکن است به این اشخاص حقیقی نزدیک نشوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دچار دردسر نگردید. 

توجه های بنفش هر دو صورتی

اگر متوجه از حداکثر کدام ممکن است فرزندتان در فصل بهار همراه خود آبریزش توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو بنفش را انتخاب کنید و انتخاب کنید صورتی شدن توجه اجتناب کرده اند دانشگاه برگشته است، احتمالاً به عفونت توجه صورتی دچار شده است کدام ممکن است باید به دکتر مراجعه شود. 

علائم آلرژی حشره

معمولاً در فصل بهار احتمال گزیدگی توسط اشکالات اصولاً است کدام ممکن است عاملی برای تحمیل درد، خارش، سوزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورم {در این} نواحی است. علاوه بر این بعضی اجتناب کرده اند اشکالات قابل دستیابی است باعث تحمیل پاسخ آلرژیک قابل توجه شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت شخص را به خطر می اندازند. پس حتماً باید بعد اجتناب کرده اند این گزیدگی ها به دکتر مراجعه کنید.

انتهای پیام/