تبادلات عالی پرسپولیس و سپاهان/ نقل و انتقالات اطلاعاتی که خیال هواداران سرخ را آرام می کند! – پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی افق


یحیی گل محمدی به دنبال یک مدافع چپ است و می خواهد امید نورافکن یا میلاد زکی پور را به خدمت بگیرد. امید نورافکن قرارداد دارد و همین موضوع کار باشگاه پرسپولیس را سخت کرده و میلاد زکی پور بهترین گزینه است. با این حال مخالفت های گسترده هواداران پرسپولیس و پیاده روها که می تواند این بازیکن را جذب کند باعث شده تا رضا درویش آخرین تلاش خود را برای تحت تاثیر قرار دادن امید نورافکن انجام دهد.

در همین رابطه شنیدیم که با توجه به اینکه هنوز یک فصل دیگر از قرارداد با علیرضا ابراهیمی و باشگاه پرسپولیس باقی مانده است، باشگاه پرسپولیس به سپاهان پیشنهاد داده است در صورت موافقت با انتقال نورافکن، علیرضا ابراهیمی را به باشگاه سپاهان مجوز دهد. به پرسپولیس

فراموش نکنیم که سپاهان در لیگ گذشته مشکلات زیادی در خط دفاعی داشت و حالا جورجی گلسیانی مدافع گرجستانی قراردادی نزدیک به جدایی از زردپوشان دارد و باید دید محرم نویدکیا این پیشنهاد را می پذیرد یا خیر.

در صورت مخالفت سپاهان با این پیشنهاد، انتقال زکی پور برای پیوستن به پرسپولیس باید پایان یافته تلقی شود. بازیکنی که هواداران سرخ از او راضی نیستند.