تخلفات خودرو نصف شد؟


رئیس امور اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فراجا به برخی اطلاعات مبنی بر معافیت یا کاهش جرایم رانندگی پاسخ داد و آن را تکذیب کرد.

اخیراً پیامی با موضوع «نصف کردن تخلفات رانندگی و جریمه تخلفات رانندگی» در فضای مجازی منتشر شده است، پیامی که البته پیش از این نیز انواع مشابه آن به بهانه های مختلف در اینترنت منتشر و تکذیب شده است. افسران پلیس راهنمایی و رانندگی

این بار پیامی با این مضمون که «در هفته ناجا جرایم راهنمایی و رانندگی به مدت یک هفته نصف می شود و متقاضیان باید در این مدت به مجامع حل اختلاف مراجعه کنند». به صورت آنلاین منتشر شد.

رئیس امور اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فراجا به برخی اطلاعات مبنی بر معافیت یا کاهش جرایم رانندگی پاسخ داد و آن را تکذیب کرد.

در همین رابطه سرهنگ سیروس حسن زاده رئیس اداره فرهنگ اجتماعی و ترافیک پلیس راهور فراجا در واکنش به این موضوع گفت: انتشار چنین خبری کذب است و لازم است مردم کشور هزینه ای پرداخت نکنند. توجه به اخبار نادرست و شایعات منتشر شده در اینترنت.”

وی با بیان اینکه در حال حاضر تصمیمی در خصوص نصف شدن جرایم راهنمایی و رانندگی و یا بخشودگی این جرایم گرفته نشده است، گفت: اطلاع رسانی در خصوص برنامه ها و تصمیمات پلیس راهور در کانال خبری راهور ۱۲۰ و خبرگزاری ها با شهرت داشته و لازم است شهروندان اخبار را از رسانه های موثق و رسمی دنبال کنند.

رئیس امور اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فرجا افزود: چندی پیش پلیس طرح حذف خودروهای توقیف شده را بدون دستور قضایی اجرا کرد که جزئیات آن در رسانه های رسمی منتشر شد.

حسن زاده مجددا با تاکید بر کذب بودن این خبر و اخباری از این دست، گفت: از شهروندان می خواهم از مراجعه به کلانتری ها، شوراهای حل اختلاف و … برای انجام این قبیل کارها خودداری کنند چرا که این خبر کذب است.