تردمیل متقابل

تردمیل Crosstrainer توسط ProForm طراحی شده است تا تمرینات پایین تنه و بالاتنه را به شما ارائه دهد. برخلاف تردمیل های سنتی، این دستگاه تناسب اندام با استفاده از تمرینات تمرینی به سبک دایره ای، کل بدن شما را حجاری و تناسب اندام می کند. این یک جفت ۲ پوند را فراهم می کند. وزنه های دست، همیشه در دسترس هستند تا به شما کمک کنند تا یک تمرین عالی برای بالاتنه داشته باشید.

مانند هر تردمیل پروفورم، این دستگاه نوآورانه پیچیدگی، سبک و هزینه را متعادل می کند. این موتور از یک موتور قدرتمند تجاری استفاده می کند که به شما امکان می دهد برای مدت زمان طولانی تری ورزش کنید و در عین حال عملکرد صاف و یکنواختی را حفظ کنید. دارای یک تسمه تردمیل راحت و جادار است که به گونه ای طراحی شده است که نسبت به تسمه تردمیل معمولی نرم تر و بی صدا کار کند.

سیستم ضربه گیر مبتنی بر هوا ضربه را تا ۳۰% کاهش می دهد، محافظت بیشتری از مفصل و سطح دویدن راحت تر ارائه می دهد. همچنین محدوده سرعت ۰ تا ۱۰ مایل در ساعت و شیب ۰ تا ۱۰ درصد را ارائه می دهد که می تواند به راحتی با لمس یک دکمه به جای پیمایش خسته کننده در میان گزینه ها مانند کنترل های سنتی سرعت و شیب تنظیم شود. و عرشه محکم آن می تواند تا ۳۰۰ پوند را در خود جای دهد.

این دستگاه تمرینی، تمرینات عضله سازی را به تمرینات قلبی شما اضافه می کند که سرعت و شیب تردمیل شما را کنترل می کند. ۳ تمرین متقابل بالاتنه، ۳ تمرین پایین تنه و ۳ تمرین متقابل کل بدن وجود دارد. و، همراه با یک مربی تناسب اندام صوتی تعاملی است که به صورت بصری شما را به انجام انواع تمرینات قدرتی در طول تمرین قلبی خود تشویق می کند که به شما امکان می دهد کالری بسوزانید و عضله بسازید. بنابراین، اگر می خواهید یک تمرین کامل بدن روی تردمیل انجام دهید، کراس ترینر ممکن است پاسخگو باشد.

رژیم لاغری سریع