تروریست های تکفیری و صهیونیستی داعش دستگیر شدند


سربازان گمنام امام زمان (عج) ده تروریست تکفیری و صهیونیستی داعش هستند که قصد داشتند چندین عملیات تروریستی را در میان عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) انجام دهند. دستگیر شدند

در اطلاعیه روابط عمومی وزارت اطلاعات آمده است: «با تسلیت ایام مصیبت از درگاه خداوند متعال و قبولی عزاداری به ملت سرافراز ایران اسلامی می‌رسانیم سربازان گمنام امام زمان (عج) در سه روز گذشته ۱۰ تروریست تکفیری صهیونیستی داعش که برای انجام چندین عملیات تروریستی در جمع عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) اعزام شده بودند. او)، دستگیر شدند.

رژیم جنایتکار صهیونیستی که پس از شکست بزرگ هفته گذشته در انفجار مرکز حساس این کشور توسط تروریست های تجزیه طلب موسوم به کومله، قصد داشت این شکست بزرگ را پنهان کرده و روحیه پیروان خود را بازگرداند، این بار سعی کرد از تکفیری-داعش استفاده کند. تیم های عملیات تروریستی برای اقدام در مجالس عزاداری حضرت امام حسین (علیه السلام)؛ با آماده سازی مقدماتی مجاهدین گمنام وزارت اطلاعات و رصد مزدوران ترکیه و عراق، تروریست های تکفیری را در دو منطقه در غرب و جنوب کشور دستگیر و کلیه مواد منفجره، وسایل ارتباطی و … را کشف و ضبط کردند. سلاح هایی که با آنها آمده بودند

همچنین بر اثر تیراندازی به تروریست ها در حین دستگیری، دو قهرمان گمنام مجروح شدند که انشاالله مشمول دعای عزاداران حسینی خواهند شد.

سربازان گمنام امام زمان (عج) اعلام می دارند که با اقتدار، هوشمندی و با نثار جان و سلامتی از امنیت کشور و آرامش مردم ایران اسلامی محافظت می کنند. در کنار آن از هیئت، تکایا و دیگر مجالس عزاداری و از همه عزاداران حسینی می خواهند که برای همه مرزبانان و مرزبانان کشور و شکست دشمنانش مانند گذشته توجه کامل دعا کنند، تا به هر مورد مشکوک به ستاد اطلاع رسانی وزارت اطلاعات (۱۱۳) یا نهادهای امنیتی و دفاعی موجود در محل گزارش دهید.

همچنین به متجاوزان بیت المقدس و مزدوران تکفیری-داعش و کسانی که قصد جدایی از تروریست ها را دارند اعلام می کنند که با پاسخ قاطع قربانیان گمنام ملت بزرگ ایران اسلامی نیز به دلیل شکست در اقدام خود مواجه خواهند شد.