تغذیه نخبگان و عملکرد آیا پروتئین کلاژن برای شما خوب است؟


در این ویدئو، کریستن زیزمر، متخصص تغذیه ورزشی، آن را برای شما شرح می دهد و انواع مختلف پروتئین کلاژن، فواید آنها و نحوه دریافت آنها را با منابع و مکمل های مناسب توضیح می دهد.

با همه تبلیغات پیرامون کلاژن و مقدار گیج کننده مکمل های مختلف در بازار، وقت آن رسیده است که در مورد این پروتئین مهم و چرایی اهمیت آن بیاموزیم.

کلاژن پروتئینی است که از اسیدهای آمینه تشکیل شده است مانند “چسب بدن”. برای ساخت ماهیچه، پوست، مو و ناخن ضروری است و نقشی حیاتی در سلامت کلی ما فراتر از زیبایی شناسی ایفا می کند، به خصوص با افزایش سن. بعد از ۲۵ سالگی کلاژن کمتری تولید می کنیم که منجر به تجزیه بافت همبند، پوست و غضروف می شود و همه ما از نتایج این کار اطلاع داریم.

این ویدیو ۵ نوع محبوب را به شما معرفی می کند چه کسی مسئول حمایت از پوست، استخوان، رگ های خونی، سلامت مفاصل، پیشگیری از آرتریت، بهبود زخم، رشد جنین، جفت، بینایی و عملکرد اندام است.

تماشا کنید درباره:

✔ چگونه هر نوع (از ۱ تا ۵) نقش حیاتی در بدن ما دارد
✔ نکاتی برای انتخاب نوع مناسب مکمل کلاژن و اطمینان از جذب بهتر آن
✔ منابع غذایی مختلف حاوی پروتئین کلاژن (نکته – احتمالا ارزان ترین و بهترین منابع در حال حاضر در یخچال شما هستند!)

پس از تماشا، ایده بسیار بهتری در مورد نحوه انتخاب بهترین نوع مکمل کلاژن برای حمایت از اهداف خود خواهید داشت!

آیا در مورد مکمل های غذایی، برنامه غذایی برای عضله سازی و کاهش چربی بدن به کمک نیاز دارید؟

شما قطعا باید همه چیزهایی را که در آن گنجانده شده است بررسی کنید آکادمی تغذیه ورزشی پایدار!

هر زمان که خواستید با من تماس بگیرید تا یک قرار ملاقات تعیین کنید ۱۵ دقیقه مشاوره رایگان، بنابراین ما می توانیم در مورد وضعیت شما و اهداف شما صحبت کنیم.


برای شروع و کسب اطلاعات بیشتر، کلیک کنید اینجا برای تعیین وقت مشاوره رایگان بدون تعهد! من می خواهم با شما صحبت کنم، درباره اهداف شما بیشتر بدانم و به شما نشان دهم که چگونه می توانم به شما کمک کنم ورزش خود را بهبود بخشید و/یا سالم تر شوید. مشاوره مجازی در خانه شما در دسترس است!

رژیم لاغری سریع