تمامی الزامات بازگشایی به موقع مراکز آموزشی باید در نظر گرفته شودبه گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، سید ابراهیم رئیسی صبح شنبه در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا با بیان وضعیت جدید شیوع ویروس کرونا در کشور، اظهار داشت: همه مردم باید به همه توجه ویژه داشته باشند. سلامتی. و رعایت فاصله گذاری اجتماعی هنگام استفاده از ماسک در اماکن عمومی و به ویژه با توجه به نزدیک بودن ایام محرم، باید در گروه ها و اماکن زیارتی با دقت بیشتری به این نکات توجه شود.

بیشتر بخوانید:

رئیس جمهور همچنین بر تزریق دوز هشدار دهنده واکسن تاکید کرد و از وزارت بهداشت خواست که تحویل واکسن مورد نیاز را در اولویت قرار دهد و مراکز واکسیناسیون را برای ارائه خدمات بهتر به مردم افزایش دهد.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به افزایش سفرهای خارجی و زیارت قبور در ایام محرم و اربعین حسینی، انجام آزمایشات در مبادی ورودی را برای جلوگیری از ورود نوع جدیدی از بیماری به کشور ضروری دانست.

آیت الله رئیسی با قدردانی از دست اندرکاران طرح شهید سلیمانی در سراسر کشور، اجرای این طرح را موفقیت آمیز در زمینه های آموزشی، پیشگیری و رسیدگی دانست و بر تامین اعتبارات لازم در این زمینه تاکید کرد. و ادامه دهید. اجرای آن

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود بر بازگشایی به موقع مدارس و دانشگاه ها تاکید کرد و تصریح کرد: باید تمامی الزامات افتتاح به موقع مراکز آموزشی در نظر گرفته شود. هیچ بهانه ای نباید شما را از شرکت در کلاس ها به صورت حضوری باز دارد.

انتهای پیام/