تمایل مسئولان منطقه برای توسعه ایران خودرو خراسان – پایگاه خبری تحلیلی عقوف


اراده مسئولان منطقه برای توسعه ایران خودرو خراسان

به گزارش خبرگزاری اوقوف به نقل از ایکوپرس، سید احسان قاضی زاده هاشمی در مراسم آغاز تولید انبوه هایما ۸S شرکت خودرو خراسان ایران گفت: در چند سال گذشته به دنبال توسعه بوده ایم. دولت به ویژه خودروها اقداماتی برای رفع مشکلات این شرکت انجام شده است.
وی افزود: «ایران خودرو خراسان» یک شرکت صنعتی پیشرو در استان خراسان است که با برنامه ریزی، مدیریت و تنوع، محصولاتی را با امید به آینده تولید می کند.
قاضی زاده هاشمی در خصوص تولید هایما ۸ اس گفت: این رویداد نشانه آینده خوبی برای این شرکت و بخش منطقه ای خواهد بود و امیدوارم با توجه به تاکید مدیرعامل ایران خودرو پایدار و پایدار باشد. . گروه صنعتی.
نماینده مردم فریمان و سرخس در شورای اسلامی به پتانسیل های قطعه سازی در استان اشاره کرده و گفته است: در زمینه قطعه سازی با توجه به توانایی و حمایت دولت می توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم. رهبران ایالت
وی با بیان اینکه در خصوص راه اندازی خط تولید پلاس هماهنگی های مهمی با شبکه بانکی انجام شده است، تصریح کرد: رویکرد ما بیشتر بر منافع ملی متمرکز خواهد بود.

قاضی زاده هاشمی گفت: در کنار توسعه قطعه سازی و خودروسازی در این استان برنامه هایی برای ساخت ورق و لاستیک داریم.
وی ماندن در سمت وزیر معدن و تجارت را فرصتی برای گام های بعدی دانست و گفت: رای مجدد با اعتماد نمایندگان شورای اسلامی شرایط را برای تعدیل مکان مناطق مختلف تولیدی و صنعتی فراهم می کند. کشور.
وی رکن اصلی وزارت اقتصاد دولت را وزارت حراست دانست و ادامه داد: این وزارتخانه در امور کنترل بازار و قیمت گذاری نقش اول را دارد که ایجاب می کند در شرایط کنونی همگام با دولت باشد. با قدرت و انعطاف پذیری در مسیر توسعه و رفع موانع تولید
وی ابراز امیدواری کرد: در حوزه خودرو شاهد رقابت و انواع توزیع و کیفیت محصولات باشیم تا مشتریان بتوانند خودروهایی را در شرایط مطلوب خریداری کنند.
قاضی زاده هاشمی ادامه داد: حذف قیمت اجباری خودروهایی مانند هایما و حذف مالیات بر فروش خودرو این شرایط را برای فروش و توزیع بیشتر محصولات فراهم می کند.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=373506