تندروهای یزد پیام مسیح بدعت گذار را تحریف کردند


چهارشنبه شب چند تن از تندروهای یزد سخنرانی حجت الاسلام مسیح مهاجری را برهم زدند.

ونوس عامری، فعال سیاسی و عضو سابق شورای شهر یزد در این باره در اینستاگرام خود به نقل از صفحه داخلی یزدانه نوشت:

از مقبره امام خمینی (ره) تا پایگاه انقلاب یزد: «تندروها» یاد و خاطره شهید صدوقی را در مسجد حظیره تشویش کردند.

این جشنواره هر ساله با سخنرانی حجت‌الاسلامی در جمع رهبران و گروه‌های مختلف مردم در مسجد حظیره، یاد و خاطره شهادت سومین شهید آیت‌الله صدوقی و فرزندش امام جمعه فقید یزد را گرامی می‌دارد. «مسیح مهاجری» مدیرمسئول روزنامه اسلامی تأسیس دفتر حزب جمهوری اسلامی صورت گرفت اما «تندروها» در یزد در میانه سخنرانی مهاجری این مراسم را برگزار نکردند و او را مقدس خواندند. . مراسم و سخنران را مجبور کرد که از سخنرانی نیمه تمام خود دست بردارد و از منبر مسجد حظیره پایین بیاید!

«مسیح مهاجری» در سخنرانی خود آیت‌الله هاشمی را از حامیان و بزرگان انقلاب اسلامی و چند نفر که برخی از آنها ملبس به علما بودند، فریاد زدند و این سخنان مهاجری را به پایان رساند. منبر را تمام کنید اما این پایان ماجرا نبود زیرا گروهی از معترضان مهاجر را محاصره کردند و آیت الله هاشمی و سید محمد خاتمی را مقصر دانستند و مسجد حظیره را با مسجد ضرار مقایسه کردند (مسجد دیار بنایی بود که منافقین مدینه آن را اختراع کردند. تفرقه بین مسلمانان و به دستور پیامبر (ص) نابود شد.

جنبش افراطی در مسجد حظیره (آثار انقلاب) و در مراسم بزرگداشت یکی از بنیانگذاران انقلاب کمتر از یک ماه پس از اغتشاشات افراطی به یاد امام خمینی طی سخنرانی سید حسن خمینی صورت گرفت. که مقام معظم رهبری به شدت از آن انتقاد کردند و صریحا فرمودند من با این اقدامات مخالفم. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

راهپیمایی علیه سخنران مراسم یادبود صدوقی صدوقی در مسجد و پایگاه انقلاب نشان می دهد که عده ای نه تنها به سومین شاهد محراب و خانه خدا احترام نمی گذارند، بلکه با هرگونه آزادی بیان مخالفند. و بیان یکی از برجسته ترین انقلابیون و رهبران. توطئه برای متهم کردن “محرک” به دنبال حفظ سکوت لازم است!

حادثه مسجد حظیره آزمون بزرگی برای نیروهای امنیتی است که با توجه به دستور صریح رهبری مبنی بر کذب بودن افراط گرایی و سوء ظن در کشور و همچنین خدشه دار کردن خاطره شاهد صدوقی، اقدام خواهد شد. پشت صحنه یکباره.و آنها را به مردم معرفی کنید؟

اینم یه ویدیوی ناراحت کننده:


گزارش دیگری از رسانه های محلی

یزدفردا یکی دیگر از رسانه های یزد نیز درباره این حادثه نوشت:

مسیح مهاجری گفت: من شهادت می دهم که در این مملکت اهالی و تصاویر ممنوعه داریم که شاهدم دلسوزترین آنهاست.

مسیح مهاجری، مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی روز چهارشنبه ۱۷ تیرماه در مراسم چهلمین سالگرد شهادت شهید صدوقی، ماجرای «الی کوهن» جاسوس اسرائیلی نفوذی در دولت سوریه را یادآور شد. در نهایت به جرم انجام اطلاعات دولتی ترور شد.

مهاجری ادامه داد، این افراد مظلومان را محرک می نامند!
وی در مورد نفوذ کاترین شکدام گفت: کشتارهای اخیر در کشور ما محصول همین نفوذ است.

به گزارش یزدفردا مهاجری، وی در ادامه سخنان خود گفت: ما خودمان در ایران عقاید قدیمی زیادی داریم، جرأت ها می آیند و می روند و مردم را نسبت به مردم ناامید می کند.
اکنون در شهر شما (یزد) افرادی هستند که اگر انسانهای محترمی باشند برخی از آنها مستاصل هستند.
مسیح مهاجری در پایان سخنان خود گفت: بر اساس آنچه گفته شد و داستان هایی که نقل کردم، می خواهم شهادتی بدهم.
شهادت می دهم:

  • نیروهای بهداشتی و داوطلب در هر دو طرف حضور دارند.
  • ما محدودیت ها و ممنوعیت های عکاسی در این کشور داریم که من شاهد آن هستم که دلسوزترین آنهاست.
  • من شهادت می دهم هاشمی و فتنه های ۸۸ که مردم را فریب دادند، زیر این آسمان آبی اگر دو سردار دلسوز پیدا می کردید یکی از آنها هاشمی رفسنجانی بود.

شایان ذکر است که در این مرحله از سخنرانی مهاجرت، جلسه ای با کشیش و دو جوان دیگر که وی را به پاکسازی موسوی و کروبی سید متهم کردند، برگزار شد.محمد خاتمی و هاشمی دچار تشنج شدند.

مهاجری در آخرین بیت شهادتش گفت: همه ما به سپاه عشق و علاقه داریم، امروز همانطور که امام خمینی(ره) در اوایل انقلاب فرمودند اگر سپاه نباشد کشور نمی شود. و ما باید از تفرقه پرهیز کنیم.”

شایان ذکر است که این بار به دلیل تداوم اعتراضات و شعارهای عده ای در حمایت از خاتمی، جلسه به نصف کاهش یافت.

انتهای پیام/