تنها یاور خرید بازیکن آزاد در پرسپولیس/ خوشحالی سرخ ها از انتقال اطلاعات – پایگاه خبری تحلیلی افق


خبر ورزشی – تنها فردی که از شنیدن خبر آبی پوشی این مهاجم باتجربه ناراحت شد یحیی گل محمدی بود. این دسته از پرسپولیسی های مخالف سجاد شهباززاده معتقدند «سجاد شهباززاده از ابتدا برای پرسپولیس نبود! او با نام پرسپولیس بازی کرد و به هدفش رسید.

شنیدیم تابستان گذشته دستیاران یحیی گل محمدی به سرمربی پرسپولیس درباره سجاد شهباززاده تذکر داده بودند. سجاد شهباززاده در پایان لیگ بیستم سجاد شهباززاده از تیم فوتبال سپاهان با ۲۰ گل عنوان قهرمانی لیگ برتر بیستم را از آن خود کرد.

گادوین منشا بازیکن گل گهر سیرجان با ۱۴ گل دوم شد و محمد عباس زاده از تراکتورسازی با ۱۲ گل سومین گلزن برتر فصل شد.

پس از پایان لیگ بیستم، شهباززاده به یکی از اهداف اصلی بازار نقل و انتقالات پرسپولیس تبدیل شد. یحیی گل محمدی او را در صدر فهرست هدف قرار داد اما این مهاجم باتجربه تصمیم گرفت این لیست را با سپاهان تمدید کند.

بسیاری از پرسپولیسی ها معتقد بودند این بازیکن از طریق پرسپولیس و یحیی گل محمدی برای رسیدن به هدف اصلی خود که گسترش با تیم اصفهانی است، گرم شده است!

امسال اما شاید خود یحیی گل محمدی فکر نمی کرد برای دومین بار از گود بیرون بیاید، استعفا داد و نامش را به باشگاه داد. باشگاه پرسپولیس نیز به درخواست سرمربی سجاد شهباززاده با وی تماس گرفت و مذاکرات اولیه آغاز شد.

پرسپولیس حتی ۹ میلیارد دلار در هر فصل به این مهاجم باتجربه پرداخت کرد و مهلت ۲۴ ساعته برای پاسخگویی خواست. این ۲۴ ساعت ۴۸ ساعت و ۷۲ ساعت به طول انجامید اما در نهایت این مهاجم ترجیح داد به جای پرسپولیس به تیم محبوبش استقلال برود.

شاید بتوان گفت غمگین ترین پرسپولیسی در نتیجه این تبعید یحیی گل محمدی بود زیرا اکثر پرسپولیسی ها در یک سال گذشته سجاد شهباززاده را نبخشیده اند و…!