توضیحات بی نظیر برای گرفتن ساعت خوب هر دو Fitbit در سال ۲۰۱۶

این الگو جدید کسب ساعت های خوب هر دو فیت بیت ها باقی مانده است به بالا نرسیده است. در حالی کدام ممکن است سال ۲۰۱۵ سال Apple Sports، Garmin Vivoactive را انتخاب کنید و انتخاب کنید Samsung Gear S بود، سال ۲۰۱۶ همچنان سالی {خواهد بود} کدام ممکن است مردمان ساعت های خوب خریداری می کنند. همراه خود این جاری، در مقابل کسب اسبابک ها پرهزینه تر، آنها همراه خود Fitbits را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ابزارهایی کدام ممکن است قیمت کمتری دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملکرد های بیشتری دارند، قابل مقایسه با Sony SmartBand هر دو Samsung GearFit استفاده می کنند.

کسب ساعت های خوب – چرا این الگو در سال ۲۰۱۶ به انبساط شخصی یکپارچه می دهد؟

تحولات توسط مردمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازهای بلعیدن کنندگان دیکته می شوند. اشخاص حقیقی تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتری به ابزاری خواستن مبرم دارند کدام ممکن است آنها را پاسخگو نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آنها کمک تدریجی نیازها مطابقت اندام شخصی را پیگیری کنند. دقیقاً این دلیل است است کدام ممکن است آنها در فیت بیت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساعت های خوب را محدوده می کنند.

در حالی کدام ممکن است FitBit خوب ردیاب نوزاد سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطابقت اندام است کدام ممکن است به جیب هر دو سوتین خواهید کرد می بندد، خوب ساعت خوب روی مچ کف دست خواهید کرد قرار خواهد گرفت. تمایز بین این ۲ در اینجا است کدام ممکن است تنها هدف FitBit الهام بخش خواهید کرد به محافظت بهزیستی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهید کرد را {به سمت} بدست آوردن به نیازها مطابقت اندام شخصی سوق می دهد، در حالی کدام ممکن است خوب ساعت خوب دارای انتخاب گسترده ای اجتناب کرده اند عملکرد ها است، اجتناب کرده اند جمله با این حال ۹ محدود به بدست آمده اعلان ها، همراه خود استفاده اجتناب کرده اند GPS، پاسخ دادن تصمیم ها، عکس تکل هر دو مرور اینترنت. هر ۲ تجهیزات به گوشی خوب خواهید کرد متصل می شوند.

مردمان به کسب ساعت های خوب یکپارچه خواهند داد از این دستگاه ها در بلند مدت نزدیک آنها را خارق العاده نگه می دارند. در همین جا ۵ هدف مهم موجود است کدام ممکن است چرا ساعت های خوب در سال ۲۰۱۶ همچنان اخیر خواهند بود:

۱. آنها مفیدتر اجتناب کرده اند همه وقت هستند

{برای شروع}، ساعت های خوب تولید دیگری ظاهری احمقانه، ناشیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی حیله و تزویر مورد استفاده قرار گیرد ندارند. مانکن های در دسترس بودن شده در طولانی مدت سال ۲۰۱۵ فوق العاده جالب تر ظاهر می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای چندین عملکرد برتر هستند. شناخته شده به عنوان مثال، GALAXY Gear SM-V700 مجهز به ۱ دوربین جانبی است کدام ممکن است روی بند قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است عکس های فوری بگیرد. علاوه بر این این، پلتفرم‌های اندروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید iOS فوق العاده افزایش یافته‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاربرپسندتر شده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص پایدارتری را همراه خود باگ‌های کمتر به مشتریان حاضر می‌دهند.

۲. ساعت های خوب روز {به روز} بودجه تر می شوند

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند توضیحات بر روی ساعت های خوب در سال ۲۰۱۶ قیمت خارق العاده آنها است. شناخته شده به عنوان مثال، اولین عصر موتورولا Moto 360 را می توان همراه خود کمتر اجتناب کرده اند ۱۵۰ دلار خریداری کرد. همین موضوع را می توان با توجه به ساعت ذن ایسوس نیز اظهار داشت. قیمت این ساعت خوب ۲ برابر خوب سال پیش است.

اگر نیاز دارید آب ساعت خوب را آزمایش کنید، احتمالاً اکنون بهتر از زمان برای امتحان کردن این است.

۳. آنها اجتناب کرده اند فناوری در درجه انصافاًً جدیدی استفاده می کنند

ساعت‌های خوب توانسته‌اند صنعت فناوری را اجتناب کرده اند بین ببرند. همراه خود وجود اینکه ورود این گجت‌های جدید همراه خود شروعی کاذب در کنار بود، اکنون سازندگان توانسته‌اند طراحی را به همان اندازه حد زیادی اصلاح کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری‌های مورد استفاده را تنظیم دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهکارهایی مجهز به چندین عملکرد خلق کنند. شناخته شده به عنوان مثال، Galaxy Gear S2 به مرز‌های چرخان شکوه مجهز شده است کدام ممکن است آن را روی کف دست خواهید کرد انصافاً آرم می‌دهد.

{اکنون می توانید} اجتناب کرده اند ساعت خوب شخصی برای پاسخگویی ارائه می دهیم، پاسخگویی به تصمیم ها، تایپ پیام، ضبط عکس، ضبط صدا، گشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گذار در آنلاین، کسب اینترنت محصول جدید هر دو حتی خاموش کردن چراغ خوابگاه هر دو روشن کردن احتراق اجتناب کرده اند در اطراف بیشترین استفاده را ببرید.

۴. بحث کردن همراه خود مچ کف دست انصافاًً باکلاس است

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند دلایلی کدام ممکن است صنعت ساعت های خوب در سال ۲۰۱۶ منفجر تبدیل می شود، پیام آسان ای است کدام ممکن است آنها منتقل می کنند – بحث کردن همراه خود مچ کف دست خوب اقدام بلند مدت نگر است، چیزی کدام ممکن است باعث تبدیل می شود برتر به تذکر برسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت کنید در بالای همه چیز هستید.

۵. خوب بازار انصافاًً جدید

این سیستم‌های ساعت خوب منفجر می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند رشد‌دهندگان میلیون‌ها دلار درآمد خواهند داشت. این صنعت همراه خود سرعتی تعجب آور است در جاری انبساط است، مناسب قابل مقایسه با صنعت اپلیکیشن برای گوشی های خوب. روی خوب ساعت خوب جدید به اشخاص حقیقی تولید دیگری {کمک می کند} به همان اندازه اجتناب کرده اند کاری کدام ممکن است دوست دارند امرار معاش کنند.

کسب Fitbits اجتناب کرده اند طریق ساعت‌های خوب اپل – خوب الگو انصافاًً جدید

تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حد زیادی مردمان ترجیح می دهند در مقابل قیمت ۴۰۰ دلار برای Apple Sports، روی فیت بیت های بودجه تر کنند. اگرچه کالا Fitbits مناسب پس اجتناب کرده اند در دسترس بودن ساعت خوب اپل در آوریل ۲۰۱۵ کاهش یافته است است، با این حال در طولانی مدت سال ۲۰۱۵ مرتفع است. در جاری حاضر، Fitbit همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۱۳ میلیون تجهیزات ارائه شده است یک بار دیگر در صدر صنعت ردیاب مطابقت اندام قرار دارد. ساده در سال ۲۰۱۵

در سال ۲۰۱۶، متخصصان پیش بینی دارند کالا ساعت های خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیت بیت به همان اندازه ۲۰ نسبت افزایش یابد، از مردمان به اهمیت دقیق اشاره وزن، انرژی، بلعیدن آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم ورزشی شخصی پی می برند. اکنون روی یکی اجتناب کرده اند این تجهیزات‌های خوب سرمایه‌گذاری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تمام مزایای شگفت‌انگیز این ابزارها بهره ببرید.