جدایی ستاره پرحاشیه و همسرش – پایگاه خبری تحلیلی عقوف


ایکاردی و وندا واندا و جنجال های پیرامون این زوج یکی از اخبار ثابت رسانه های ورزشی اروپا از چند ماه اخیر بوده است.

نارا در سال ۲۰۱۴، یک سال پس از جدایی، با هم تیمی سابق ایکاردی، ماکسی لوپز، ازدواج کرد و از همان ابتدا شایعات زیادی در مورد این زوج وجود داشت.

او در این سال ها به عنوان مدیر برنامه های این بازیکن فعالیت می کرد و بسیاری او را یکی از دلایل اصلی جدایی مهاجم آرژانتینی اینتر از اینتر می دانند چرا که اظهار نظر او در برنامه تلویزیونی تیکی تاکا باعث عصبانیت شدید مدیران اینتر از ایکاردی شد.

یک سال پیش بود که شایعاتی مبنی بر جدایی احتمالی این دو نفر به دلیل خیانت ایکاردی به نارا به گوش می رسید و حتی مطالبی در صفحات هر دو نفر منتشر می شد اما در نهایت آنها به زندگی مشترکشان ادامه دادند اما این شرایط همچنان پابرجا بود. برای مدت طولانی نکشید

نارا در پستی که منتشر کرده و خبر جدایی خود را تایید کرده است، نوشت: دوران دردناکی است اما با توجه به شایعات مطرح شده در رسانه ها، ترجیح می دهم این ماجرا را از من بشنوید، من چیزی برای اعلام رسمی ندارم و انجام می دهم. نمی خواهم جزئیاتی در مورد جدایی ارائه کنم. لطفاً این را نه تنها برای من، بلکه برای فرزندانمان درک کنید.

ایکاردی در فصل نقل و انتقالات تابستانی پاری سن ژرمن را به مقصد گالاتاسرای ترکیه ترک کرد و هنوز هیچ اظهارنظر رسمی در این مورد نکرده است.

لازم به ذکر است پیش از این ایکاردی به قاچاق انسان متهم شده بود.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=372765