جدایی ستاره پرسپولیس قطعی شد/ یحیی بازیکن جنجالی نمی خواهد – پایگاه خبری تحلیلی افق


پرسپولیس برای فصل آینده تنها با ۳ بازیکن به نام های مهدی ترابی، میلاد سرلک و احسان پهلوان پیشنهاد تمدید قرارداد داده و تنها مهدی ترابی قرارداد خود را برای ۲ فصل دیگر تا پایان لیگ بیستم تمدید کرده است که در پرسپولیس می ماند. و هنوز معلوم نیست سرلک و پهلوان می ماند یا می رود.

پرسپولیس علاوه بر آن نفرات، بازیکنان دیگری را نیز پس از بازی این تیم مقابل فجر آزاد کرده است. رامین رضاییان مدافع اسبق تیم ملی که در زمستان از فوتبال قطر به پرسپولیس بازگشت، یکی از کسانی است که قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده است.

رامین موافق و مخالف هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس در گفت و گو با یکی از برنامه های تلویزیونی اعلام کرد که هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه پرسپولیس به او نشده و وضعیت او برای فصل آینده مشخص نیست. همانطور که از صحبت های رامین مشخص است، احتمال جدایی این بازیکن از پرسپولیس زیاد است و این احتمال وجود دارد که در فصل آینده رضاییان را در تیم دیگری ببینیم.

رضاییان پس از تعویض در دیدار مقابل فجر بلافاصله با اجازه کادرفنی به رختکن رفت و زودتر از سایر پرسپولیسی ها ورزشگاه را ترک کرد. رامین گفت اصلا حالش خوب نیست و مریض است.

البته شنیده ها از اردوی پرسپولیس حاکی از آن است که دیدار مقابل فجر آخرین بازی رضاییان با پیراهن پرسپولیس بوده و این بازیکن از جمع سرخ پوشان جدا خواهد شد. رامین که ارزش های ویژه ای هم دارد، اخیرا از تعطیلی پرسپولیس در این فصل با بازی چند بازیکن در یک برنامه تلویزیونی انتقاد کرد و این موضوع باعث عصبانیت هم تیمی هایش و یحیی گل محمدی شده بود.

حتی یحیی در پاسخ به صحبت های رامین و انتقاد از رفتار او گفت: رامین این ترم امتحان کرد و از او تشکر می کنم. یک بازیکن ملزم به بحث در مورد مسائل فنی و هم تیمی های خود نیست. تیم بی عیب و نقصی وجود ندارد اما این گفتگو نباید رسانه ای شود. در واقع اگر خودت را به جای بقیه بازیکنان بگذاری در تیمی که همه با آن جنگیدند موثر خواهد بود. آنها فصل سختی را پشت سر گذاشتند.

آن طور که مشخص است رامین و پرسپولیس به همکاری خود پایان داده اند و بعید است که قرارداد این بازیکن برای فصل آینده تمدید شود. پرسپولیسی ها نیز با دانیال اسماعیل فر به عنوان رضاییان به توافق رسیده اند و این نشان می دهد که رضاییان جایی در برنامه های کادرفنی پرسپولیس برای فصل آینده نخواهد داشت.