جدایی مهدی قیدی و شباب الاهلی; استقلال یا اتحاد کلبا؟


جدایی مهدی قیدی از شباب الاهلی امارات قطعی به نظر می رسد زیرا این بازیکن در کنار کاروان این تیم برای حضور در اردوی پیش فصل صربستان حضور ندارد.

به گزارش انصاف ورزشی، کاروان الاهلی شباب امارات با هدایت لئوناردو ژاردیم برای اردوی آماده سازی فصل جدید راهی صربستان شد. احمد نوراللهی در این سفر تیم را همراهی می کند که نشان از ادامه حضور این بازیکن دارد. این تیم

اما مهدی قیدی به دنبال بدرقه شاگردان ژاردیم نرفت تا جدایی او از الاهلی قطعی شود و بازیکنی که با سر و صدای زیاد و با اصرار همسرش شرایط بی نظیر خود را در استقلال پشت سر گذاشت، حالا می رود. تیم قرمز دبی پس از یک فصل ناموفق. .

همزمان دو تیم به عنوان محل های احتمالی مسابقات قهرمانی فوتبال ایران معرفی می شوند. اولی مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر استقلال است و با توجه به شرایط انتقال آبی ها و تمایل قائدی و همسرش برای حضور در امارات، احتمال مهاجم پست کوچک آبی ها وجود دارد. بازگشت به خانه است. بسیار نازک

اما دومین شبهه ای که در هفته های گذشته بارها شنیده شد، انتقال قرضی یا دائمی مهدی قائدی به تیم اماراتی یعنی الاتحاد کلبای فرهاد مجیدی است.

اتفاقی که دور از انتظار به نظر نمی رسد و باید گفت با توجه به روزهای خوبی که قائدی زیر نظر فرهاد پشت سر گذاشته است، احتمال این انتقال زیاد به نظر می رسد و باید دید در آینده چه اتفاقی می افتد. استعداد بوشهری و شاگردی فرهاد آیا می توانید الفبای زندگی یک فوتبالیست حرفه ای را دوباره یاد بگیرید و به جام جهانی ۲۰۲۲ برسید یا خیر؟

جدایی مهدی قیدی و شباب الاهلی;  استقلال یا اتحاد کلبا؟
جدایی مهدی قیدی و شباب الاهلی; استقلال یا اتحاد کلبا؟

انتهای پیام