جنسیس G90; قاتل ماشین آلمانیبر اساس انتشار عکس های واقعی و تست درایو مدل ۲۰۲۳ این خودروی خاص کره ای، نگاهی خواهیم داشت به G90 جدید در تریم ۳.۵T E-SC.

این تریم در بازار آمریکا ۱۰۱۲۹۵ دلار قیمت دارد.

همانطور که از نام تریم مشخص است، یک مدل ۳.۵ لیتری توربوشارژ در بخش موتور به همراه استارت ژنراتور استفاده شده است که خروجی آن ۴۰۹ اسب بخار و گشتاور ۴۰۵ پوند فوت است. سیستم هیبریدی ملایم ۴۸ ولت نیز بازی می کند. نقش مهمی در بهبود عملکرد موتور و کاهش تاخیر سیستم توربوشارژر دارد.

مهم ترین ویژگی G90 را باید به طراحی آن مربوط کرد که در بازار پر از محصولات مشابه امروزی، حسی منحصر به فرد و خاص را ارائه می کند. چراغ‌های جلوی باریک و خطی، جلوپنجره مشبک بزرگ و مجموعه‌ای کامل از عناصر کرومی گنجانده شده است.

با این اوصاف، باید رینگ های ۲۱ اینچی با طراحی سه بعدی را نیز فقط برای جنسیس اضافه کنیم. در داخل کابین، ترکیبی سرزنده از تجمل و تکنولوژی به مخاطب ارائه می شود که از یک سو کیفیت کار را نشان می دهد و از سوی دیگر پیشرفت جالب برند کره ای را نشان می دهد.

شباهت های مدل های مرسدس بنز را می توان در اینجا مشاهده کرد. اما جزئیات کاملا منحصر به فرد هستند، از جمله سیستم صوتی با ۲۶ بلندگو از برند حرفه ای Bang & Olafsen، صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی برای ردیف عقب با امکان تنظیم تهویه و سیستم صوتی، صندلی های برقی، ۱۲.۳ اینچ. صفحه کیلومتر شمار، صفحه نمایش ۱۲. تنظیمات سیستم اطلاعات سرگرمی ۳ اینچی و…