جوابیه‌ای یکی از اعضای هیات مدیره درباره‌ی «وزیر رفاه پاکسازی کرده یا تسویه حساب؟»: افتراست


یکی از اعضای هیات مدیره‌ی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به متنی که امروز با عنوان «وزیر رفاه پاکسازی کرده یا تسویه حساب؟» درباره‌ی او در انصاف نیوز منتشر شده است [لینک] جوابیه‌ای داده که عینا در پی می‌آید:

بسمه تعالی

«…وإِذا حَکَمْتُمْ بَیْنَ النّاسِ أَنْ تَحْکُمُوا بِالْعَدْلِ إِنَّ اللّهَ نِعِمّا یَعِظُکُمْ بِهِ إِنَّ اللّهَ کانَ سَمیعاً بَصیرا» آیه ۵۸ سوره نساء

و هنگامى که درباره مردم قضاوت مى کنید، به عدالت داورى کنید، خداوند، اندرزهاى خوبى به شما مى دهد. خداوند، شنوا و بیناست..

جوابیه

احتراماً در پاسخ به خبر وب سایت و کانال اینستاگرام انصاف نیوز در مورد خبری با عنوان «وزیر رفاه پاکسازی کرده یا تسویه حساب؟»، اینجانب به عنوان یکی از کارکنان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر که در آن خبر تلویحا و تصریحا مورد خطاب قرار گرفته ام، به استحضار همه مخاطبان ارجمند این رسانه می رسانم که همه مطالب مذکور کذب محض است و متاسفانه این رسانه بر خلاف عنوانش از مدار انصاف خارج شده و اقدام به افترا و نشر اکاذیب کرده است. قطعا اینجانب با استناد به مواد ۶۹۷ و ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی بر علیه این رسانه شکایت کرده و پیگیر احقاق حقوق قانونی خود خواهم بود. نتیجه رای دادگاه را نیز حتما از طریق رسانه ها به استحضار خواهم رساند.

انتهای پیام

رژیم لاغری سریع