حضور سه بازیکن خارجی در اردوی فولاد – پایگاه خبری تحلیلی افق


فولاد خوزستان که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به طور کامل به تمرینات خود ادامه می دهد و پس از جدایی لوسیانو پریرا سه بازیکن خارجی در اردوی خود دارد.

جواد نکونام ابتدا کریستوفر کنت گلر اتریشی فصل گذشته سپاهان را به خدمت گرفت و سپس درخواست خود را برای تمدید قرارداد با آیاندا پاتوسی و موسی کولیبالی به این باشگاه ارائه کرد تا با اجرایی شدن این موضوع حالا سه بازیکن خارجی در اختیار داشته باشد.

سرمربی فولاد که شب گذشته مهمان برنامه شب فوتبال بود، در بخشی از سخنان خود پس از صحبت درباره عجله شیمبا برای رفتن، گفت: می توانیم چهار بازیکن خارجی بگیریم; سه در خارج از آسیا و یکی در آسیا. ما سه بازیکن خارجی داریم و نمی توانیم خارجی بگیریم. قطعا برای لیگ قهرمانان آسیا که نیم فصل دوم است برنامه داریم.

حضور سه بازیکن خارجی در کمپ فوتبال

وی ادامه داد: در حال حاضر دو مهاجم عالی و آماده داریم. علی قربانی، مجید علیاری و در صورت لزوم ساسان انصاری مهاجم سوم ما هستند. ما از این سه بازیکن استفاده می کنیم که در بازی های دوستانه عملکرد خوبی داشتند.

نکونام با اشاره به اینکه فولاد باید در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پرقدرت ظاهر شود ادامه داد: در حال حاضر به دلیل نیازهای دیگر نیازی به این پست نداریم اما برای نیم فصل دوم در صورت نیاز قطعا حضور خواهم داشت. اضافه کردن و. برای جام باشگاه ها برنامه مشخصی داریم و ما برنامه متفاوتی داریم.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=370068