حمله تاج به رادیو و تلویزیون؛ به ویرانی پایان دهید!


حملات تاج به صداوسیما و میثاقی پس از ادامه حملات اصلی برنامه فوتبال علیه انتخاب مهدی تاج در انتخابات فدراسیون فوتبال صورت گرفت.

به گزارش انصاف ورزشی، انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال با تصمیم شورای عالی فدراسیون فوتبال ایران حواشی زیادی را دنبال کرده است.

قبل از برگزاری این جلسه تلاش های زیادی برای حذف مهدی تاج از این انتخابات انجام شد و حتی حسن کامرانی فر که اکنون دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال ایران است، ساعاتی قبل از برگزاری انتخابات خواهان لغو این انتخابات شد. برگزار شد در با توجه به به نظر کمیته مسئول این انتخابات.

لازم به ذکر است محمدحسین میشاقی در صف اول حملات خشونت آمیز به تاج در صداوسیما قرار دارد. میثاقی در حال اجرای این برنامه بود که خبر لغو انتخابات اعلام شد و همین موضوع باعث شد تا الحانی در پایان برنامه اظهارات تندی علیه تاج کند. غافل از اینکه چند ساعت بعد تاج بر تخت ریاست جمهوری خواهد نشست. حالا تاج از رسانه ملی خواسته است تا برای پیشرفت فوتبال دست به دست هم بدهند.

حمله تاج به رادیو و تلویزیون؛  به ویرانی پایان دهید!
حمله تاج به رادیو و تلویزیون؛ به ویرانی پایان دهید!

اکنون حمله تاج به سدوسایما و میثاقی از طریق نامه ای به رسانه ملی به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر جبلی
ریاست محترم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

با سلام و عبادت؛
همانطور که می دانید روز سه شنبه مورخ ۰۶/۰۸/۱۴۰۱ مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ایران علیرغم موانعی که در لغو آن وجود داشت برگزار شد و من با اکثریت آرا این فرصت را پیدا کردم که در سمتی قرار بگیرم. من قبلا تجربه حضور داشتم خدمت می کنم و شرایط را تنظیم می کنم.
انتخاباتی دموکراتیک و سالم بود که بدون تنش به پایان رسید و اکنون با اتکال به لطف خداوند و ایمان بسیاری از اعضای مجمع به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال به وظیفه خود عمل خواهم کرد. بهتر است وضعیت را در یک زمان بسیار مهم اصلاح کنید.
اما در عین حال ذکر نکاتی ضروری است.
متاسفانه شنیده ها حاکی از آن است که از سوی شورای سیاست گذاری ورزش به شبکه های مختلف دستور زیر سوال بردن رای مصوبه مجلس، تخریب تا حد امکان، دعوت از مخالفان و حتی تهیه اطلاعات عمومی در راستای آن افتخار صادر شده است. موسسه، نهاد. زمانی که باید در این روزها در کنار ما باشند تا به فوتبال ایران و تیم ملی کمک کنند تا در جام جهانی ۲۰۲۲ که زمان زیادی از شروع آن نمی گذرد، حضور موفقی داشته باشند.
جای تعجب است که علیرغم صبوری من و همکارانم، مدت هاست که این حرکات تخریبی در برنامه های ویژه برگزار می شود، موضوعی که از زمان فسخ قرارداد سرمربی سابق تیم ملی آغاز شد و. صدها برنامه و پرونده قضایی با انواع رسوایی ها همچنان ادامه دارد در حالی که بحث فسخ قرارداد یک موضوع فوتبالی و جزئی از ماهیت این بازی است و موارد متعددی در فوتبال رخ داده است. قبل و بعد از آن و هیأت مدیره قبلی نیز آمادگی خود را جهت رسیدگی کامل از سوی کلیه مراجع ذیصلاح در محاکم محترم قضایی اعلام کرده است.
با این حال تیم ملی فوتبال ایران با قدرت به جام جهانی قطر راه یافت و مردم و هواداران از ما انتظارات زیادی دارند و امیدوارند روزهای خوبی را که در دو جام جهانی گذشته تجربه کردیم، تکرار کنیم.
آقا اگر فرصت کردید بد نیست سری به چند برنامه تلویزیونی قبلی بزنید و از مدیران، تهیه کنندگان و صدا و سیما بپرسید که تا چه حد در مورد من انصاف و بی طرفی رعایت شده است.
البته فدراسیون و بنده با وجود این موج طولانی خصومت، قلب ما مملو از ایمان مردم، مدیران نظام و رای بالای مجمع است که با این امید از همه موانع عبور خواهیم کرد. البته در این راه با همفکری و همکاری صدا و سیما که روزگاری رفیق ۱۲ نفری بود. ما به تیم ملی ایران نیاز داریم.
به یاد داشته باشید که به زودی در مهم ترین مسابقات قهرمانی فوتبال جهان با حریفانی با حساسیت بالا روبرو خواهیم شد و بهتر است به جای از دست دادن قدرت و درگیری داخلی با تیم ملی کشورمان متحد شویم.

بنابراین، ما صمیمانه از شما انتظار داریم که به این موضوع رسیدگی کنید. یادمان باشد فوتبال ایران و احترام مردم زحمتکش و برافراشتن پرچم کشور عزیزمان از نام هایی که می آیند و می روند مهمتر است و برای ما فرقی نخواهد کرد.
به امید رفع اخلال و احترام به آرای مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال که علیرغم همه مسائل و تهدیدها و اقدامات عجیب و غریب تا آخرین لحظه در کنار فوتبال ایستادند تا بنا به مصلحت شرایط دوباره بهبود یابد. در این بازی در ایران امروز جامعه فوتبال از شما انتظار دارد که با این دشمنی های بی مورد و دستورات اینترنتی که البته همانطور که گفته شد بر سرنوشت جلسه اخیر فدرال تاثیری نداشت، برخورد کنید و جلوی آن را بگیرید.

“بیا با هم باشیم”
مهدی تاج
رئیس فدراسیون

حمله تاج به رادیو و تلویزیون؛  به ویرانی پایان دهید!
حمله تاج به رادیو و تلویزیون؛ به ویرانی پایان دهید!

انتهای پیام