حمله نویسنده «کیهان» به فرستاده ایران در کره جنوبی!


روزنامه نگار اصولگرا همراه خود سابقه نویسندگی روزنامه «کیهان» اجتناب کرده اند فرستاده ایران در کره جنوبی انتقاد کرد کدام ممکن است «موضع کیهان همراه خود موضع مناسب ایران همخوانی ندارد».

به گزارش پایگاه خبری عدالت، محمد ایمانی نوشت: به تذکر می‌رسد علاوه بر این «ممانعت اجتناب کرده اند رفتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرور کشتی‌ها به مبدأ کره جنوبی در تنگه هرمز» – اقدامی حیاتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جایی اجباری – باید خوب اقدام اجباری نیز وجود داشته باشد. حرکت قابل توجه در سفارت ایران در سئول را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسته شدن راه قاچاق کالاهای کره ای قاطعانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیران سهل انگار پاسخگو باشند.

محتوای متنی درست سخنان آقای ایمانی را به نقل اجتناب کرده اند خبرگزاری فارس می خوانید:

وزارت امور خارجه کره جنوبی روز قبل فرستاده ایران در سئول را {به دلیل} تخلیه سرمقاله در روزنامه کیهانفر احضار کرد.

مدیرعامل کیهان {در این} نظر ذکر شد: می‌توانیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید تنگه هرمز را به روی کشتی‌های تجاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفت‌کش‌های کره‌جنوبی ببندیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است ۷ میلیارد دلار به ما نپردازند اجازه بازدید بدهیم. این اقدام بر مقدمه ۲ ادعا حقوق بین الملل، حق مشروع ایران اسلامی است. هر دو ۹؛ کنوانسیون جامائیکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژنو؛ دومین؛ دستور معروف «حق انتقام».

به گزارش خبرگزاری یونهاپ، معاون وزیر امور خارجه کره خطاب به سعید بادامچی شبستری فرستاده ایران، «اولویت سئول را ابراز کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بادامچی {در این} دیدار ذکر شد کدام ممکن است مقاله روزنامه همراه خود موضع مناسب تهران همخوانی ندارد».

وزارت امور خارجه کشورمان ادامه دارد به این خبر واکنشی آرم نداده است، با این حال در واقع پیش بینی {می رود} فرستاده کشورمان در سئول در مرحله ملت ایران موضع گیری تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تقاضا ۷ میلیارد دلاری کدام ممکن است ایران برای چندین مورد دریغ کرده است منفعل نباشد. سال ها.

اهمیت داستان در داستان زودتر آن نهفته است. آقای همتی، رئیس وقت موسسه مالی مرکزی اواخر فروردین ۱۳۹۵ ذکر شد: «ستاد نبرد همراه خود قاچاق کالا باید جلوی واردات کالاهای کره‌ای را بگیرد، من می خواهم به افسران کره‌ای گفتم اگر پول ما را ندهید، من می خواهم نمی‌دهم. اجازه بدهید تولید دیگری اجناس سامسونگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ال جی به ایران برسند دیدم به تذکر نمی رسد ظریف هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاری ندارند اجتناب کرده اند دبی اجناس شخصی را می فروشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند کانال های کنگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امثال اینها وارد می شوند، معلوم است کدام ممکن است پاسخ این است ما را نمی دهند. وی افزود: اگر ستادی برای نبرد همراه خود قاچاق کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید فارکس داریم جلوی آن را بگیرند، معنایی ندارد.

به نظر می رسد مانند است علاوه بر این «جلوگیری اجتناب کرده اند رفتن کشتی ها به مکان تعطیلات هر دو مبدأ کره جنوبی در تنگه هرمز» – اقدامی حیاتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جایی – باید در سفارت ایران در سئول گامی قابل توجه برداشته شود. قاطعانه مسیر قاچاق کالاهای کره ای را ببندید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیران سهل انگار را مورد بازخواست قرار دهید.

افسران غیرصادق سئول تنها همراه خود اعمال اقتدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید قاطعیت نسبت به بازپرداخت بدهی‌های ایران کدام ممکن است سال‌ها به تاخیر افتاده قابل توجه خواهند بود.»

انتهای پیام