حمله هیوندای به تسلا با “Ionic 6”!هیوندای پس از کسب تجربه در راه اندازی و توسعه Ionic 5، خود را برای حمله اصلی تسلا مدل ۳ آماده کرد و ضمن انتشار تصاویر Ionic 6 از نتایج استراتژی ها و برنامه های خود رونمایی کرد.

کوچکترین، قانع کننده ترین و چشم نوازترین طراحی که کاملاً نشان دهنده پیشرفت خودروساز کره ای در این صنعت است. در قسمت دماغه و نور، هیوندای بار دیگر به یک پیکسل داخلی تبدیل شده است که در نوع خود جالب و تکنولوژیک است. همین الگو برای چراغ های اصلی عقب نیز تکرار می شود.

در گذشته از آسیب دم اردک برای بهبود شرایط آیرودینامیکی استفاده می شد.

بر اساس گزارش های تایید نشده، این خودرو از نظر ابعادی معادل ارتفاع ۴۸۵۵ میلی متر، عرض ۱۸۸۰ میلی متر و ارتفاع ۱۴۹۵ میلی متر طراحی شده و فاصله بین دو محور نیز ۲۹۵۰ میلی متر است. این اندازه گیری ها برای خودروهایی مانند تسلا مدل ۳، پولستار ۲ و بی ام و i4 یکسان است.

اطلاعات دقیقی در مورد پیشرانه ارائه نشده است، اما ظاهرا انرژی مورد نیاز این برق توسط یک باتری ۷۷.۴ کیلووات ساعتی تامین می شود. دو موتور الکتریکی با مجموع خروجی ۳۲۰ اسب بخار نیز برای آن طراحی شده است، اما مطمئنا تریم های Ionic 6 بسیار متفاوت از این خواهند بود و مدل یک موتور با پرچم اضافه خواهد شد.

باتری از فناوری شارژ سریع ۳۵۰ کیلو وات پشتیبانی می کند.تصاویر کابینت ها کم است، اما وجود دو نمایشگر ۱۲.۳ اینچی با جزئیات کیلومتر شمار و تنظیمات سیستم سرگرمی قابل تایید است: