خبرگزاری فارس: «بسیج در تبریز به شهادت رسید» [+آمار رسمی جانباختگان در کردستان و کرمانشاه]


خبرگزاری اصولگرایان فارس نوشت:

در پی تجمع غیرقانونی، مخرب و خشن تعداد زیادی از اغتشاشگران و ضد انقلاب که با هدف حمله به نوامیس و اموال عمومی در چند منطقه تبریز تشکیل شده بود، برادر بسیجی حسین اوجاقی با ضربات چاقو به شهادت رسید. .

وی که برای مقابله با اغتشاشگران در مقابل مسجد تبریز حضور یافته بود با اقدام وحشیانه و ظالمانه مردم مخالف به شهادت رسید.

مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر این شهید امنیت متعاقبا اعلام می شود.


در دو روز گذشته مقامات سیاسی و قضایی کردستان و کرمانشاه از کشته شدن پنج نفر در این دو ایالت خبر دادند.

خبرگزاری فارس در خبری که امروز و دیروز منتشر شد نوشت:

استاندار کردستان از کشته شدن سه نفر در تجمعات غیرقانونی در شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: بررسی‌ها نشان داد که این افراد توسط دشمنان نظام و با سلاح‌هایی که خط امنیتی و نظامی وجود ندارد هدف گلوله قرار گرفته و کشته شده‌اند. استفاده در استان..

استاندار کردستان به کشته شدن یک شهروند دیواندره ای اشاره کرد و گفت: طبق نظر کارشناس این فرد با سلاح نظامی کشته شده که هیچ یک از رده های ارتش از این نوع سلاح استفاده نکردند.

وی ادامه داد: این قطعاً یک موقعیت دشمن بود و بلافاصله مشخصات و عکس فرد از شبکه های ماهواره ای پخش شد.

زارعی کوشا خاطرنشان کرد: در حوالی بیمارستان سقز فرد دیگری را با همین وضعیت در خودرو رها کردند و باید مراقب باشیم و اجازه ندهیم دشمنان از این ابراز احساسات جوانان سوء استفاده کنند و بار دیگری بر دوش ما بیفزایند. مرگ فرد سوم نیز مشکوک است و در حال بررسی است.

شهرام کرمی دادستان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اغتشاشات روز گذشته کرمانشاه گفت: متاسفانه در جریان اغتشاشات روز گذشته دو نفر کشته شدند.

وی افزود: مطمئن هستیم که این کار توسط عوامل ضدانقلاب انجام شده است زیرا این افراد با سلاح های غیرسازمانی هدف قرار گرفتند.

دادستان کرمانشاه ادامه داد: در جریان این اغتشاشات ۲۵ نفر از معترضان و نیروهای انتظامی و همچنین شهروندانی که مورد حمله معترضان قرار گرفته بودند نیز مجروح شدند.

انتهای پیام