خبر خوش برای ستاره تیم ملی استقلال – پایگاه خبری تحلیلی عقوف


از جمله بازیکنان دعوت شده به اردوی اخیر تیم ملی فوتبال کشورمان، مهدی قیدی است که در پایان اردوی تهران بازنشسته شد. این بازیکن ۲۳ ساله بوشهری که در آن چند جلسه توانست نظر کارلوس کی روش را به خود جلب کند، توانست نظر خوب سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان را جلب کند.

کارلوس کی روش در جدیدترین اطلاعات خود از تیم ملی در گفتگو با عادل فردوسی پور به صراحت نام این بازیکن را بر زبان آورد و او را با لیونل مسی مقایسه کرد و از آینده خوب مهدی قیدیها در فوتبال ایران خبر داد.

از نزدیکان به اردوی تیم ملی، بر اساس دیدارهای فیزیکی تیم ملی در بازی دوستانه با اروگوئه و سنگال و سپس بازی رسمی در جام جهانی مقابل سه تیم قدرتمند انگلیس، آمریکا و ولز، کارلوس کی روش انجام داد. نه این بازیکنان را به اردوی تیم ملی بیاورند و از آنها در اردوی تیم ملی برای مسابقات جام ملت های آسیا استفاده کنند.

شایعات نزدیکان به اردوی تیم ملی حاکی از آن است که مهدی قیدی یکی از بازیکنانی است که فوتبال و ارزش هایش از کی روش راضی بوده اما قصد دارد پس از جام جهانی و جام ملت های آسیا از او در تیم ملی استفاده کند.

لازم به ذکر است؛ مهدی قیدی، محمد محبی و مهدی مهدی پور سه بازیکن استقلال بودند که در کمپ تیم ملی تهران زیر نظر کی روش تمرین کردند اما به اتریش نرفتند و ناکام ماندند. این سه بازیکن و سایر بازیکنان لیگ برتری هنوز فرصت دعوت به اردوی این تیم را تا قبل از شروع جام جهانی دارند. علاوه بر این ممکن است برخی بازیکنان در دو بازی دوستانه تیم ملی با مشکل مصدومیت مواجه شوند.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=372761