خداحافظی قهرمان کشتی جهان اجتناب کرده اند دنیای ماهربه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، جیمز گرین کشتی گیر ۲۹ ساله آمریکایی همراه خود مدال های نقره را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنز رقبا های جهانی اجتناب کرده اند مسابقات جهانی خداحافظی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند این پس شناخته شده به عنوان معلم کشورش مشغول به کار احتمالاً وجود خواهد داشت.

گرین یکی اجتناب کرده اند کشتی گیرانی کدام ممکن است مدعی وزن ۷۰ کیلوگرمی در این کره خاکی است، چندی پیش در فینال در سراسر جهان جام یاشاردوغلو مغلوب امیر محمد یزدانی مشاور کشورمان شد.

گرین در پیامی اجتناب کرده اند World of Championships ذکر شد: من می خواهم شناخته شده به عنوان منصفانه کشتی گیر هر کاری کدام ممکن است اجتناب کرده اند دستم بر می به اینجا رسید انجام دادم را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون ملاحظه به نتیجه، پاسخ های زیادی برای سوالاتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع سوالات بی پاسخ زیادی برای گرین بدست آمده کردم. باقی. تنها کاری کدام ممکن است اجتناب کرده اند تذکر روحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدنی می توانم انجام دهم ۲ کار منحصر به فرد است کدام ممکن است اجتناب کرده اند این پس شناخته شده به عنوان منصفانه معلم گام به گام به افرادی که می خواهند کشتی سفر شوند، راه اندازی شد کنم. من می خواهم بنشینید به اشتراک گذاشتن داده ها کشتی شخصی همراه خود ورزشکاران کشتی آمریکایی برای تولد ستاره های جدید هستم.

انتهای پیام/