خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی مایه مباهات ایران خودرو است – سایت تحلیلی اوقوف نیوز


خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی مایه مباهات ایران خودرو است

نام خدای مهربان

نام حسین (ع) زیباترین نامی است که در شناسنامه انسان ثبت شده است. حسین (علیه السلام) میزان اخلاص و مظلومیت انسان است; حسین، تفسیر رسالت، تفسیر نبوت و معنای امامت است. پذیرش ولایت حسین (ع) اذن رهایی انسان از جهنم بدی ها و راه او کوتاه ترین راه برای رسیدن به رستگاری و سعادت این دو عالم است. با همین رمز و راز است که در گروه صنعتی ایران خودرو، همه ساله از آغاز روز اول محرم الحرام تا اربعین، پرچم شهید امام در جایگاه این گروه برافراشته می شود تا یاد و راهش همیشه بدرخشد. روح و جان همانطور که حضرت زینب علیهاالسلام به یزید فرمود: «به خدا قسم نمی‌توانی خاطرات ما را پاک و نابود کنی».

امام حسین (ع) با شهادتش درس بزرگی به ما داد. حج را به خانه خدا ناتمام گذاشت و بزرگترین وظیفه ای را که خداوند بر دوش او نهاد و آن چیزی جز احیای دین خدا نبود، انجام داد. به همین دلیل سیدالشهداء علیه السلام جشن های ماه ذی الحجه را ناتمام گذاشت تا پیام نیام را به زائران، نمازگزاران و مؤمنان حدیث ابراهیم خلیل علیه السلام برساند. و جان و مال و ناموس شما در خطر است، اجازه بازگشت به خانه خدا را ندارید. بر این اساس امام به همراه خانواده خود هدفی بالاتر از گردش در خانه خدا، به سوی سرزمین کربلا برای خود قرار دادند تا واقعه عظیمی به نام عاشورا رخ دهد. واقعه ای که از تاریخ وقوع تا ابد در ذهن انسان ها باقی می ماند و آثارش در جهان که همانا آزادی است آشکار می شود.

اینجاست که بیش از ۱۴۰۰ سال از واقعه کربلا می گذرد، همه ساله جشن های محرم و اربعین حسینی در بین شیعیان جهان به ویژه تکنسین ها و کارگران گروه صنعتی ایران خودرو برگزار می شود. عشق فقط یه قطره

از طرف خالق حسین علیه السلام فخر دو عالم، پرداخت زیارت اربعین حسینی را به یکایک شما همراهان و همراهان عزیز در گروه صنعتی ایران خودرو و خدمتگزار حقیر تقدیم می نمایم. ما به پاس این قیام بزرگ عاشورا، راه و یاد امام حسین (ع) را همیشه در دل و ذهن زنده نگه داشته ایم و با برافراشتن پرچم شکوه آن حضرت در بزرگترین مجموعه خودروسازی کشور، علو درجات آن حضرت را خواستاریم. خاورمیانه.

با این اوصاف تهیه و بسیج مواد کمکی و خدماتی گروه صنعتی ایران خودرو در راستای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی را سند احترام به این قشر می دانیم.
کاروان حسین علیه السلام از اول دنیا در راه بوده و تا ابد در راه خواهد بود، خداوند ما را در این قافله نگه دارد به شفاعتش که در دنیا و آخرت دست ما را بگیرد. .

برادرت

مهدی خطیبی

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=372644