خرید جدید استقلال آبی ماندبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، جلسه امروز (چهارشنبه) مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال و مهدی حسینی پور مدیرعامل باشگاه سایپا پیرامون تداوم حضور ابوالفضل جلالی و امیرعلی صادقی در باشگاه استقلال و آبی های پایتخت برگزار شد. جلالی و صادقی به زودی در تمرین استقلال حاضر می شوند.

باشگاه استقلال در میانه بازار نقل و انتقالات درگیر اتفاق عجیبی شد. ماجرا از این قرار است که احمد مددی، مدیرعامل وقت آبی ها در ماجرای انتقال ابوالفضل جلالی و امیرعلی صادقی به استقلال با سایپا تفاهم نامه امضا کرد.

بیشتر بخوانید:

طبق توافق صورت گرفته، انتقال ۲ بازیکن به صورت قرضی بوده و استقلال باید ابتدا مبلغی را برای صدور موافقتنامه قرضی خود می پرداخت که این کار انجام شد. سپس در پایان فصل و تا ۱۰ تیر ۱۴۰۱ آبی ها وقت پیدا کردند تا مبلغ دیگری را به حساب سایپا بگذارند تا جلالی و صادقی به عضویت دائمی آبی ها درآیند.

استقلالی ها ابتدا در تاریخ ۷ خرداد ماه مبلغ مورد نیاز را به حساب سایپا واریز کردند اما مبلغ پرداختی مسترد شد. آبی ها ۲ روز بعد در ۹ خرداد این کار را تکرار کردند و دوباره به دلیل غیرفعال بودن حساب بانکی خودروسازان، پول آنها برگشت داده شد.

پس از آن مدیران استقلال با ارسال نامه ای به باشگاه سایپا خواستار دریافت شماره حساب جدید شدند که پس از پایان مهلت مقرر (اول تیرماه) برخی مدعی جلالی بودن، روند نامه نگاری به طرفین مدتی طول کشید. و صادقی هم اکنون بازیکنان سایپا هستند و باید به تیم سابق خود بازگردند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام