خواه یا نه اتوماسیون خانه خوب مسکن معاصر را بی وقفه تنظیم خواهد داد؟

اتوماسیون خانه های خوب برای عجله {در میان} خوردن کنندگان {در سراسر} جهان شناسایی شده است است. در عصر امروزی، تاکید زیادی بر فناوری هایی شده است کدام ممکن است مسکن روزمره را دستی، فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست می تدریجی. اتوماسیون یکی اجتناب کرده اند این فناوری های پررونق است کدام ممکن است شاهد پیشرفت هایی در زمینه نوآوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های استفاده شده همراه خود سرعت مافوق صوت است. اتوماسیون خانگی هر دو فناوری خانه خوب برای ادغام کردن مکانیزه کردن ترموستات ها، ایمنی، مدیریت دما را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراهم می کند خانگی است. راه اندازی شد وب اشیا (IoT) اتوماسیون خانه خوب را برای بیشتر شدن متحول کرده است. مدیریت خودکار وسایل دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید {الکتریکی} را {در خانه} ها حاضر می دهد. مشتریان اجتناب کرده اند طریق ارتباط wi-fi به این تجهیزات ها ورود دارند. تولیدکنندگان فراهم می کند خانگی اجتناب کرده اند سرتاسر جهان مشتاق اختراع تجهیزات‌های ساده تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقتصادی‌تر برای افزایش کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضمانت اجتناب کرده اند رضایت خریدار هستند. به دلیل، تقاضای جهانی برای اتوماسیون خانه های خوب همراه خود سیستم های خانه های پیشگامانه {پر شده} است.

امتیازات بالای فناوری اتوماسیون خانه خوب

گوشی‌های خوب را می‌توان عملاً به هر چیزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر چیزی کدام ممکن است همراه خود فناوری پرانرژی است متصل کرد. تغییرات بانکی، علاقه هر دو خانه باشد. فناوری خانه همراه خود سرعتی فوری در جاری پیشرفت است. این فناوری امیدوارکننده، دستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای عجله در جاری بهبود است. دنیای معاصر به همان اندازه آنجا کدام ممکن است به استفاده اجتناب کرده اند فناوری {در خانه}‌ها، محل‌های کار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر بخش‌های مسکن روزمره انسان درمورد می‌شود، در جاری حضور در سطح بالا است. هوش مصنوعی (AI) یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند فناوری هایی است کدام ممکن است در مسکن روزمره انسان ها راه پیدا می تدریجی. به راحتی در دسترس است بودن انواع بی‌شماری اجتناب کرده اند تجهیزات‌های خودکار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها همراه خود فناوری باکلاس در نمایشگاه‌های فناوری خوردن‌کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایشگاه‌های تجاری مشابه با نمایشگاه انرژی الکتریکی مصرفی (CES) تنها به پیشرفت در فناوری اتوماسیون ردیابی می‌تدریجی. پیش‌سوراخ بینی می‌شود کدام ممکن است در کنار همراه خود پیشرفت‌ها، فناوری خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید به‌ویژه فناوری خانه‌های خوب به سادگی قابل ورود باشد. این اراده یکی اجتناب کرده اند بهترین عوامل بالا برای خوردن کنندگان {در سراسر} جهان باشد. در کنار همراه خود مشخصه های مکانیزه خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات های امنیتی، خوردن کنندگان شاهد ایجاد فناوری هایی مشابه با دوربین های مراقبت برای حیوانات خانگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب خودکار خواهند بود. امتحان کنید برخی اجتناب کرده اند روندهای قریب الوقوع در اتوماسیون خانگی بیندازید:

دوربین برای حیوانات خانگی

تلویزیون مدار بسته هر دو دوربین مدار بسته ایمنی بی نظیر به همان اندازه آنجا کدام ممکن است به اتوماسیون خانگی درمورد تبدیل می شود، {بوده است}. همراه خود مخلوط کردن دوربین های امنیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتوماسیون خانه های خوب، آنها فوق العاده حیاتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیچیده تر شدند. در کنار همراه خود استفاده معمول برای نیازها امنیتی، دوربین های نصب شده {در خانه} ها می توانند به صاحبان حیوانات خانگی کمک کنند به همان اندازه ورزش های حیوانات خانگی شخصی را نظارت کنند. این دوربین ها دارای حسگرهای حرکتی همراه خود قابلیت پرانرژی شدن خودکار هنگام حرکت حیوانات خانگی هستند. این تجهیزات‌ها علاوه بر این می‌توانند حیوانات خانگی را کدام ممکن است عصبی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایل شکستن به مبلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر {وسایل خانه} هستند، آرام کنند. شناخته شده به عنوان مثال، دوربین Petcube Play Interactive کدام ممکن است اخیراً ایجاد شده است، خوب دوربین خانگی خانگی همراه خود قابلیت Wi-Fi کدام ممکن است به صاحبان حیوانات خانگی اجازه می دهد به همان اندازه حیوانات خانگی شخصی را اجتناب کرده اند طریق تلفن های خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر تجهیزات های خوب تجزیه و تحلیل کنند. علاوه بر این امکان کار با هم همراه خود کمک صدای ۲ طرفه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوربین فیلمبرداری همراه خود استاندارد بالا را پیشنهادات. هشدارهای صوتی اضافه شده به دوربین ها در صورت بروز رویدادهای مهم، مشتریان را مطلع می تدریجی.

آشپزخانه wi-fi

بلند مدت نگر، عبارت کلیدی برای اتوماسیون خانه خوب است. تولیدکنندگان فراهم می کند خانگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری‌های معاصر خواستن کارگیری فناوری‌هایی هستند کدام ممکن است می‌توانند رضایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید راحتی خریدار را فراهم کنند. شناخته شده به عنوان مثال، URBANEER به تازگی اولین آشپزخانه wi-fi تجاری فعلی را همراه خود مشارکت کنسرسیوم Wireless Power هر دو WPC بهبود داده است. دارای محصولات آشپزخانه خودکار است کدام ممکن است همراه خود استفاده اجتناب کرده اند تکنولوژی باکلاس برای بهینه راحتی خریدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده بهینه اجتناب کرده اند فضای خانه طراحی شده است. این محصولات قابل ترتیب برای خانه های معاصر اندیشه آل فکر می شوند. پس اجتناب کرده اند ایجاد تفریحی تنظیم مبلمان همراه خود شارژرهای خانه توسط Ikea، متعدد اجتناب کرده اند نمایندگی های تولید دیگری {به سمت} مبلمان هزینه wi-fi روی معرفی شده است اند. بیشتر اینها مبلمان، الکتریسیته را همراه خود کمک میدان های الکترومغناطیسی اجتناب کرده اند طریق اساس را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیرنده منتقل می کنند. اجتناب کرده اند لامپ ها گرفته به همان اندازه میزهای کناری گرفته به همان اندازه پدهای هزینه بی طرفانه، نمایندگی هایی مشابه با Ikea در جاری متحول کردن صنعت اتوماسیون خانگی هستند. خوب نمایندگی تولید دیگری، Curvilux اخیراً محصول پاتختی شخصی را همراه خود پد هزینه بی‌سیم متصل به بازار تهیه کرده است.

ربات خواب تنفسی

آسانسور فناوری خواب بخشی اجتناب کرده اند انقلاب اتوماسیون خانه خوب است کدام ممکن است {در سراسر} جهان در جاری شیوع است. نمایندگی ها در جاری ایجاد تجهیزات های باکلاس ای هستند کدام ممکن است اجتناب کرده اند فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده ها برای اداره کردن سلامت، خواب، بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ورزش های مشتریان استفاده می کنند. به غیر اجتناب کرده اند ردیاب های مطابقت اندام، تشک های خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالش ها، تولیدکنندگان محصولات اصلی عکس را راه اندازی شد می کنند. شناخته شده به عنوان مثال، ساعت زنگ دار بویایی Sensorwake 2. این ساعت مشتریان را همراه خود بوی دلپذیری اجتناب کرده اند خواب بیدار می تدریجی. اجتناب کرده اند ملودی های به عادی، آفتاب پویا را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایحه ای استفاده می تدریجی کدام ممکن است فوراً جاری مصرف کننده را خوشایند می تدریجی. یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند کشفیات پیشگام در زمینه اتوماسیون خانگی، ربات خواب است. برای درک این موضوع، Somnox اخیرا اولین ربات خواب دنیا را راه اندازی شد کرد کدام ممکن است همراه خود تحریک تنفس، خواب را افزایش می بخشد. علاوه بر این ممکن است به کاهش استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ها نامطلوب کمک تدریجی. صداهایی مشابه با ضربان روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیتیشن هدایت شده ممکن است به مشتریان کمک تدریجی سریعتر به خواب بروند.

موسیقی تعدادی از اتاقه

اگرچه موسیقی تعدادی از اتاقی تعدادی از سالی است کدام ممکن است موجود است، با این حال این فناوری شاهد پیشرفت های سریعی اجتناب کرده اند تذکر این سیستم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات های انقلابی است. سازندگان در صنعت اتوماسیون خانه خوب مشتاق هستند محصولاتی همراه خود فناوری باکلاس تهیه کنند کدام ممکن است می توانند طیف گسترده ای از موسیقی را در اتاق های مختلف خانه بر مقدمه روحیه مشتریان منتشر شده کنند. همه محصولات تعدادی از اتاقه امروزی اجتناب کرده اند جمله بلندگوهای خوب، گیرنده‌های AV، منتشر شده‌کننده‌های جامعه، بلندگوهای بی‌سیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور‌کننده‌های استریو همراه خود استفاده اجتناب کرده اند فناوری بی‌سیم هر دو همراه خود تحمیل جامعه مش شخصی اجرا می‌شوند. اکثر این تکنیک های موسیقی روی جامعه وای فای خانه مشتریان کار می کنند. DTS Play-Fi، AirPlay 2، Sonos One، Amazon Echo، Amazon Alexa، را انتخاب کنید و انتخاب کنید Google Chromecast Audio را انتخاب کنید و انتخاب کنید Bose Soundtouch 10 الگوی‌هایی اجتناب کرده اند سیستم‌های موسیقی تعدادی از اتاقه هستند کدام ممکن است همراه خود تخصص کاربری قابل ترتیب به راحتی در دسترس است هستند. تقریباً همه این تکنیک ها دارای این سیستم بی نظیر تلفن خوب شخصی هستند کدام ممکن است ورود سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت با بیرون دردسر اتاق های تعدادی از را امکان پذیر می تدریجی.

مروری بر بازار اتوماسیون خانه خوب

پیش‌سوراخ بینی می‌شود کدام ممکن است بازار جهانی اتوماسیون خانه‌های خوب شاهد انبساط دیدنی در سال‌های بلند مدت باشد. مسکن همراه خود مدیریت اجتناب کرده اند راه در اطراف را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقاضای بیش از حد برای اتوماسیون طعمه های بی نظیر برای کاربرانی است کدام ممکن است محصولات باکلاس فعلی دسترس در بازار را محدوده می کنند. افزایش درآمد قابل تصرف را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه با اشاره به نوآوری های در جاری شیوع در دنیای فناوری ممکن است جایگزین های تجاری بزرگی را برای بازیگران برتر بازار مشابه با Honeywell International Inc. Lutron Electronics Co., Inc. Legrand SA; اشنایدر الکتریک; را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیگران. تقاضای بالا برای سیستم های گرمایش، جریان هوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جریان هوا مطبوع (HVAC)، آشپزخانه خوب، ایمنی خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت قدرت ممکن است تقاضا برای بازار جهانی را در بلند مدت نزدیک افزایش دهد.

افزایش تأثیر می گذارد وب اشیا یکی اجتناب کرده اند عناصر بی نظیر نوآوری در فناوری اتوماسیون خانه خوب است. ورود فناوری های ترموستات خوب مشابه با Z-Wave، C-Bus، ZigBee، KNX، EnOcean را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره، پذیرش را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجرای فناوری wi-fi را آسان کرده است. این فناوری موقعیت مهمی در افزایش شناخت حلقه دار کننده اتوماسیون خانگی ایفا می تدریجی. نمایندگی های عظیم دسترس در بازار مشتاق هنگفت در تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود در کنار همراه خود همکاری های تجاری هستند. انبساط تقاضا برای علاقه های خانگی، ایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت قدرت را می توان سیگنال حیاتی انبساط این صنعت دانست.

در خاتمه، پیش بینی {می رود} انواع بی شماری اجتناب کرده اند محصولات جدید همراه خود شناسایی تجاری در تعدادی از سال بلند مدت دسترس در بازار اتوماسیون خانه های خوب تهیه شوند. تا حد زیادی این محصولات از نزدیک به وب اشیا، هوش مصنوعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری حسگر خوب متکی خواهند بود. بهتر از عامل با اشاره به محصولات خانه خوب خودکار، روشی است کدام ممکن است به مشتریان امکان می دهد مدیریت کاملی بر روشی کدام ممکن است برای کار کردن محصول ترجیح می دهند داشته باشند. علاوه بر این پیش‌سوراخ بینی می‌شود کدام ممکن است ورود سرراست به فناوری‌های باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات اصلی، انتخاب را برای نمایندگی‌های پرانرژی {در این} بازار تحمیل تدریجی.