خواه یا نه ایران ممکن است برای جام جهانی ۲۰۲۲ شگفتی ساز باشد؟


مکان آمریکایی “اسپورتینگ نیوز” با توجه به دیدار نیروی کار سراسری فوتبال این ملت همراه خود نیروی کار ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نوشت: ایران برای سومین سال متوالی به جام جهانی می آید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است اندازه بکشد. نامش برای اولین بار در آسیا زبان ها را پوست بیندازید هشت پیروزی، عالی جذب می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی شکست برای صعود ایران به گروه اول کافی بود نیروی کار دراگان اسکوچیچ در مرحله مقدماتی جام جهانی به جام جهانی راه کشف شد.

نیروی کار ایران ۱۵ بار سودآور شد دروازه حریفان شخصی را باز تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش را انتخاب کنید و انتخاب کنید سردار آزمون این نیروی کار را اجتناب کرده اند تذکر هجومی قادر مطلق کردند. اگرچه اسکوچیچ در مرحله مقدماتی در گروه شخصی اول شد، با این حال ایران یکی اجتناب کرده اند کم تخصص ترین نیروی کار های این رقبا هاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد مانند است راه درازی برای حضور در مرحله حذفی در پیش دارد. آمریکا تاکنون ۲ بار به مصاف ایران گذشت است کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند آنها به شکست معروف در جام جهانی ۱۹۹۸ درمورد تبدیل می شود.

انگلیس مدعی بی نظیر صدرنشینی گروه B را انتخاب کنید و انتخاب کنید سومین احتمال قهرمانی در جام جهانی است. پیش بینی {می رود} آمریکا شناخته شده به عنوان نیروی کار دوم به مرحله حذفی برسد، با این حال به دست آورد مسابقات انتخابی اروپا احتمال بیشتری نسبت به آمریکا می تواند داشته باشد.

این سیستم ورزشی های گروه B مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به رئوس مطالب زیر است:

۳۰ نوامبر
انگلیس – ایران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه در سراسر جهان خلیفه
آمریکا آمریکا – پلی آف اروپا (ولز، اوکراین هر دو اسکاتلند) ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه احمد بن علی

۴ مارس
دیدارهای پلی آف اروپا (ولز، اوکراین هر دو اسکاتلند) – ایران، ساعت ۱۳:۳۰، ورزشگاه احمد بن علی
انگلیس – آمریکا، ساعت ۲۲:۳۰، ورزشگاه آلباته

۸ مارس
پلی آف در اروپا (ولز، اوکراین هر دو اسکاتلند) – انگلیس، ۲۲:۳۰، استادیوم احمد بن علی
ایران – آمریکا ساعت ۲۲:۳۰ ورزشگاه الثومه

انتهای پیام