خودکشی زنی که شوهرش را آتش زد!


سیدلیل سجادپور| زن جوانی که شوهر ۴۰ ساله خود را در رختخواب به آتش کشید، از وحشت این حادثه تکان دهنده گفت که خودش با مصرف قرص خودکشی کرده است.

به گزارش اختصاصی روزنامه خراسان، ساعت ۲ بامداد روز ۱۹ شهریور بود که زن ۳۵ ساله ای از آپارتمان طبقه چهارم بیرون آمد و فریاد زد: مجید را سوزاندم. “فرزندانم را نجات دهید!” از پله های ساختمان دوید و در همسایه هایش را زد. او با صدای بلند فریاد زد: «بچه های من در آتش گرفتار شده اند، به آنها برسید».

بر اثر این سر و صدا، اهالی آن منطقه مسکونی از خانه های خود بیرون آمدند و زنی همسایه را دیدند که رنگی بر چهره نداشت و دود شدیدی از خانه اش بیرون می آمد. همسایه ها به سرعت از پله ها بالا رفتند و با شعله هایی که جسد شوهر دختر را می سوزاند مواجه شدند.

برخی از ساکنان این شهرک دست و پای خود را از دست داده بودند و با ترس به تماشای این واقعه هولناک نشستند. در نهایت برخی از همسایه ها دل به آتش زدند و دو پسر ۹ و ۴ ساله را از اتاق بیرون کشیدند و تیم های امدادی به خیابان سوره ۵۶ شتافتند و به کمک مصدومان شتافتند.

آنها جسد سوخته مرد ۴۰ ساله ای را که هنوز علائم حیاتی داشت به بخش سوختگی بیمارستان امام رضا مشهد منتقل کردند اما در همان زمان مشخص شد این دختر با مصرف چند قرص خودکشی کرده است. و حالش بد بود بنابراین “مریم – ر” بلافاصله به بخش مسمومیت بیمارستان امام رضا (ع) منتقل و تحت مداوا قرار گرفت.

کادر درمانی بیمارستان با مشاهده وضعیت وخیم این مرد ۴۰ ساله، وی را به صورت اورژانسی به بخش مراقبت های ویژه منتقل کردند که پزشکان از مصدومیت ۹۰ درصدی وی خبر دادند. از سوی دیگر همسر ۳۵ ساله وی با شستن معده از مرگ نجات یافت و روند بهبودی او آغاز شد.

صبح دیروز با گزارش این اتفاق عجیب به پلیس، جمعی از افسران زبده پلیس جنایی خراسان رضوی با توصیه سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی) بلافاصله به بیمارستان مراجعه و مجروحان را معاینه و ضبط کردند. گزارش می دهد. زیرا با توجه به شرایط خاص و احتمال وقوع یک اتفاق ناگوار، این امکان وجود داشت که برخی از اتفاقات و نیات دردناک این اتفاق شگفت انگیز در پشت صحنه باقی بماند.

به همین دلیل مصاحبه دو مقتول با هماهنگی دادگاه و زیر نظر سروان اسماعیل عظیمی مقدم (افسر بازپرس جنایی) آغاز شد.

متن پیام «مجید» (۴۰ ساله) که هنوز باور نمی کرد در وضعیت بدی قرار دارد، به کارآگاهان گفت: همسرم پس از تولد فرزند دومم دچار نوعی افسردگی پس از زایمان شد و تحت درمان و روانشناس بود. ” اما من نفهمیدم چطور این حادثه رخ داد.

آن شب خواب بودم که ناگهان صدایی شنیدم. وقتی چشمانم را باز کردم دیدم همسرم قصد دارد با بنزین خانه را به آتش بکشد. من ترسیدم و سعی کردم او را از انجام آن عمل وحشتناک بازدارم و خود را به آتش کشیدم….

در پی اظهارات مقتول ۴۰ ساله که با واقعیات صحنه تصادف همخوانی ندارد مبنی بر اینکه «مجید» حقیقتی را از این حادثه هولناک پنهان می کند، کارآگاهان موضوع را به عمد به قاضی ویژه گزارش کردند. آدم کشی. با توجه به اهمیت ماجرا، قاضی محمود عارفی راد خود برای تحقیقات میدانی به بیمارستان رفت و اطلاعات مصدومان را ثبت کرد و به این ترتیب تحقیقات دادگاه در باب کیفری قرار گرفت. پس از تکرار سخنان «مجید» در حضور قاضی شعبه ۲۱۱ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، مقام قضایی به سراغ «مریم» رو به بهبودی رفت.

وی در جمع کارآگاهان به قاضی «اعرافی راد» گفت: حدود دو ماه پیش که در سفر بودیم به دلیل مشغول بودن مدام با گوشی همسرم به رابطه با زن غریبه مشکوک شدم. آن را از او نگیرید.

زنی که شوهرش را سوزاند!

از آن روز به بعد افکار «خیانت» در من ریشه دوانید و همیشه به دنبال آن زن مرموز بودم. وقتی بالاخره با همسرم صحبت کردم و با او روبرو شدم، او همه چیز را تکذیب کرد و مدعی شد که من اشتباه می کنم!

ماجرا به جایی رسید که «مجید» مدعی شد که با زن مرموز رابطه کاری دارد زیرا همسرم بعد از کار اداری نیز مشغول خرید و فروش کشمش بوده اما من حرف او را باور نکردم. برای همین مجبورش کردم به جای من شماره تلفن زن را به من بدهد

سعی کردم با او صحبت کنم اما او باز هم قبول نکرد تا اینکه چاقو به استخوانم رسید و تصمیم گرفتم او را با خودم از بین ببرم، چون همسرم را خیلی دوست داشتم!

این تصمیم زمانی گرفته شد که شب قبل از حادثه تصاویر این زن را روی گوشی همسرم دیدم و بر سر همین ماجرا با هم درگیر شدیم و او هم به من ضربه زد. این دختر مدعی شد: باورم نمی شد «مجید» بعد از ۱۳ سال زندگی مشترک اینگونه جواب عشق من را بدهد!

من مرگ او و خودم را برنامه ریزی کردم. صبح روز بعد که همسرم سر کار رفت با تاکسی اینترنتی به بلوار صبا رفتم و سه بطری ۱.۵ لیتری بنزین از پمپ بنزین خریدم و در کمد پنهان کردم.

شب وقتی همسرم بیرون از خانه بود با او تماس گرفتم و از او خواستم از داروخانه برایم قرص خواب بیاورد. حدود ساعت ۲۳ بود که از همسرم خواستم قبل از خواب از این قرص های خواب آور استفاده کند تا راحت بخوابد!

اما من خودم قرص نخوردم تا بتوانم نقشه ام را اجرا کنم. از طرفی پنجره اتاق را کمی باز گذاشتم تا همسرم کاملا پتو را روی خودش بکشد! نقشه ام به خوبی پیش رفت و همسرم در کمترین زمان یک پتو روی سرش انداخت و خوابش برد.

حدود ساعت ۲ بامداد بود که چشمانم را باز کردم و متوجه شدم «مجید» به خواب رفته است. مقداری قرص را در آب حل کردم و کنار گذاشتم. بعد یه پتو با سوزن به تخته دوختم که نتونه راحت از زیر آتش فرار کنه!

اما هنوز مشغول دوختن پتو بودم که ناگهان «مجید» از خواب بیدار شد. بلافاصله بطری های بنزین ریختم و با فندک او را آتش زدم! سپس کاسه ای با قرص های آلوده برداشتم و از طبقه چهارم ساختمان پایین رفتم تا فرزندانم را از آتش نجات دهم!

در پی اعتراف بد این بانوی جوان، قاضی «محمود عارفی راد» دستور دستگیری وی را صادر کرد تا پس از بهبودی کامل به کلانتری منتقل شود. از سوی دیگر پس از صدور دستور ویژه از سوی مرجع قضایی، گروهی از کارآگاهان با مراجعه به منزل محل حادثه، اقدام به جمع آوری مدارک قضایی و پلیسی با برداشت از محل حادثه کردند. این گزارش حاکی از آن است که تحقیقات بیشتر در خصوص سایر ابعاد این پرونده دردناک و ادعاهای متهم پرونده همچنان ادامه دارد.