دانشگاه آزاد اسلامی ۳۵ محصول را در سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران به نمایش می گذاردبه گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران اکسپوی شهر هوشمند ۲۰۲۲ با تایید سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت وزارت کشور (مرکز توسعه دولت، اطلاعات الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار) برگزار می شود. از ۱۲ تا ۱۴ ژوئیه ۱۴۰۱ در مصلی تهران، از ساعت ۹:۰۰ صبح ساعت ۱۸:۰۰ رخ می دهد.

عبدالله محمدی مدیر اجرایی شبکه تحقیقاتی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه این نمایشگاه گفت: سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران در دو بخش شهر هوشمند و مدیریت شهری و امور روستایی برگزار شد. دانشگاه آزاد اسلامی با ارائه طیف وسیعی از محصولات دانش بنیان در حوزه پرنشاط شهرستانی و با برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی در حوزه روستایی در این نمایشگاه حضور دارد.

وی افزود: کارگاه ها و دوره های آموزشی زیر نظر دفتر توانمندسازی و استفاده از مهارت های معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود و در نهایت به شرکت کنندگان گواهی شرکت اعطا می شود. کارگاه

محمدی با بیان اینکه ۱۱ واحد دانشگاه آزاد اسلامی با ۳۵ محصول در سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران حضور دارند، گفت: واحدهای اصفهان، نجف آباد، علوم و تحقیقات، قزوین، الکترونیک، جنوب تهران، کرج، شهرقد، ساوه، پارک علم و فناوری و . .. در نمایشگاه شهر سرزنده ایران شرکت کرد.

“پانل روشنایی هوشمند”، “ساختمان های داخلی”، “بتن سبک”، تیرهای غیر جوشی “، مودم های مخابراتی “، صدا از طریق شبکه “، سوئیچ پو “، ژنراتورهای برق (دیزل و گاز) انرژی نو “، توربین های بادی “، اندازه گیری قدرت در سازه “، آجرهای معقول بدون پخت در ابعاد مختلف “، سیستم روشنایی هوشمند خیابان با استفاده از شبکه اشیا “، ربات آتش نشانی “، امدادگران ربات “، رطوبت ساز ساعتی خودکار ” “دستگاه سنگ زدایی اتوماتیک”، “ربات جنگجو”، “بتن پایه دانمارکی” و … از جمله محصولات دانشی دانشگاه آزاد اسلامی در سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران است.

لازم به ذکر است ۲۳۰ شرکت نوپا، دانش و فناوری در سومین دوره نمایشگاه شهر هوشمند حضور دارند و تعداد زیادی از شهرداری های کشور با حضور در این نمایشگاه ها خدمات خود را به عموم مردم ارائه کردند.

انتهای پیام/