در سالن نمایشگاه میلاد؛ علی منتظری با «خنده» روی صحنه رفت/ اجرای آهنگ جدید – پایگاه خبری تحلیلی افق


علی منتظری خواننده آهنگ پرطرفدار «جانان» شامگاه شنبه ۲۰ تیرماه سال جاری در دومین نمایش رسمی خود در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، علی منتظری که چند سالی است در بین بینندگان موسیقی پاپ محبوب بوده و در ۱۴۰۰ روز گذشته در برج میلاد حضور داشته است. او این بار در تماشاخانه میلاد از طرفدارانش پذیرایی کرد و دو نمایش ترتیب داد و تعدادی از پرطرفدارترین و پرمخاطب ترین قطعات خود را به همراه اثر اخیرش به نام «خنده» تقدیم تماشاگران کرد.
منتظری برنامه خود را با آهنگ زیبای ناز آغاز کرد و سپس ترانه های ماهی، ماه تابانم و دریا خوانده شد تا اینکه تبدیل به آهنگی محبوب برای این خواننده شد.
«امشب به سرم زدم / دلت را بگیر / به تو برگرد» خوانده شد و حاضران با هم این آهنگ محبوب را خواندند. این قطعه در سال های اخیر به یکی از پرطرفدارترین و شناخته شده ترین آهنگ های موسیقی پاپ تبدیل شده است و از ابتدای پخش برنامه خواسته هایی برای اجرای آن برآورده شده است.
«حق میدم» و «مهربانم» دیگر قطعات برگزیده جشنواره بودند و سپس قطعه «قایق» به صورت قلب و با همراهی پیانو و ویولن ساخته شد که جلوه دیگری به سالن داد اما در پایان. همه اعضای ارکستر به منتظری پیوستند. و حضار با اشتیاق بیشتری شروع به خواندن کردند.
در ادامه آهنگ های «دلبر»، «بیتابی»، «خانم سارو سامان» و «جان دلم» یکی پس از دیگری خوانده شد که هر کدام از آهنگ های معروف و پرطرفدار منتظری به شمار می روند، اما اجرای آهنگ “خانم سارو سامان” بیشتر عاشقانه است. از دیگر قطعات بود و با تقاضای زیاد مخاطبان همراه بود.
علی منتظری در پایان لیست کنسرت های خود به سراغ ساخت قطعه جدیدش رفت و برای اولین بار قطعه کاری و مفرح «خنده» را خواند.
به درخواست مخاطبان برای تکرار قطعات «زیبای ناز» و «جانان»؛ منتظری این دو قطعه را به عنوان پایان دومین کنسرت رسمی خود خواند.
اعضای ارکستر علی منتظری به رهبری فتاح فتحی پیانیست، مهدی نیکرو (درامز)، معین قمری (گیتار باس)، فرید سناور (گیتار نایلون)، مسعود عابدینی (گیتار الکتریک)، علی شاهقلی (پرکاشن)، آرش روشن (آرش روشن) ویولن)، مهدی اقبالی (کیبورد ۲) توسط سجاد مهدی پور ساخته شده است.
جشنواره علی منتظری در ۲۰ تیر ۱۴۰۱ در دو جلسه به دبیری علی مهرآور و مدیریت میشم خلفی برگزار شد.

عکس نیوز: غزل باقری

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369560