در ماه‌هایی متولد شده‌اید که سفر کردن از دیگران لذت‌بخش‌تر است؟


بسیاری از مردم همیشه قبل از سفر به دنبال افراد خوش سفر می گردند. اگر الان می خواهید سفر کنید، آیا همسفر دارید؟ هر کس ممکن است دستگاه های خاصی را با توجه به شخصیت خود ترجیح دهد. برخی ممکن است کتاب را ترجیح دهند و برخی دیگر ممکن است یک همراه خوب در سفر را ترجیح دهند.

فردی که به خوبی سفر می کند باید چندین ویژگی داشته باشد. ویژگی هایی مانند آشنایی با مقاصد گردشگری، غذای خوب، برنامه ریزی، فرهنگ سازی، مدیریت موقعیت های مهم سفر، آشنایی با زبان های محلی، سفر آسان و… را می توان از ویژگی های یک مسافر خوب دانست. در این مقاله به شما می گوییم کدام ماه ها بهترین همراهان سفر شما خواهند بود.

فروردین: متولدین ماه آوریل افراد خارق العاده ای هستند. آنها عاشق سفر هستند و به همین دلیل فضای خوبی را برای همسفران خود فراهم می کنند. آنها به کاوش در مکان های مختلف علاقه مند هستند و از سفر با آنها لذت خواهید برد.

اردیبهشت: اردیبهشتی ها همیشه دوست دارند بهترین سفرها را داشته باشند و در مجلل ترین هتل ها اقامت کنند. آنها از خرج کردن پول در سفر لذت می برند. اگر همسفر اردیبهشتی دارید حتما پول نقد زیاد همراه خود داشته باشید. در غیر این صورت از سفر لذت نخواهید برد.

خرداد: ماهی های ژوئن عاشق بازدید از موزه ها هستند. آنها دوست ندارند به تنهایی سفر کنند و دوست دارند با آنها شریک زندگی داشته باشند. خردادی ها مردمانی صبور هستند و از سفر با آنها لذت خواهید برد.

تیر: ماهی ها عاشق سفر هستند، اما علاقه ای به گشت و گذار ندارند و ترجیح می دهند در هتل ها اقامت کنند. آنها هیجان خواه نیستند و افراد خوش سفر به حساب نمی آیند.

مرداد: اوت ماهی عاشق سفرهای لوکس است. به هر کجا که سفر می کنند، دوست دارند از بهترین مکان ها دیدن کنند و در کنسرت های شهر شرکت کنند. با پرداخت هزینه حمل و نقل مشکلی ندارند. ممکن است به خاطر این رفتار آن ها زیاد از سفر لذت نبرید.

شهریور: ماهی شهریور عاشق سفر است و از گشت و گذار در طبیعت لذت می برد. اگر با شهریوری سفر کنید قطعا اوقات خوشی را سپری خواهید کرد چرا که تمامی وسایل و لوازم سفر را در اختیار شما قرار می دهند.

مهر: ماهی ها به سفرهای کاری یا دیدارهای خانوادگی علاقه دارند. آنها هیجان سفر و گشت و گذار در مکان های مختلف را دوست ندارند و افراد خوش سفری به حساب نمی آیند.

آقای.: ماه های نوامبر عاشق سفر هستند، اما همه چیز باید برای آنها آماده باشد و در طول سفر به خوبی پیش برود. در غیر این صورت دست به بهانه تراشی می زنند و سفر را برای همسفران دردناک می کنند.

آتش: ماهی آذر همیشه برای سفر بعدی خود برنامه ریزی می کنند. آنها به مسافرت علاقه زیادی دارند و اگر برای مدت طولانی سفر نکنند دچار اختلال روانی می شوند. آنها عاشق بازدید از مکان ها و طبیعت جدید هستند و سفر با آنها بسیار سرگرم کننده است.

داد: ماهی ها افرادی کنجکاو و اهل سفر هستند. آنها دوست دارند تمام نقاط دیدنی شهری را که به آن سفر می کنند کاوش کنند و علاقه زیادی به سفر دارند.

بهمن: بارش برف نیز افرادی خوش سفر هستند و از سفر لذت می برند. آنها دوست دارند نقاط مختلف جهان را ببینند و از گشت و گذار در طبیعت لذت ببرند.

اسفند: ماه های مارس افراد خلاقی هستند، آنها دوست دارند در صورت سفر چیزهای جدیدی یاد بگیرند. در غیر این صورت لزومی به سفر نمی بینند. آنها زیاد به تجمل سفر اهمیت نمی دهند.