دستور اکید رئیس کل دادگستری برای شناسایی عاملان و فرماندهان حمله تروریستی به مقبره شاهچراغ (ع) – پایگاه خبری تحلیلی.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دادگاه، به محض اطلاع حجت الاسلام والمسلمین محسنی آژه ای; رئیس قوه قضائیه ضمن تسلیت حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی و شهادت یک شهید و مجروح شدن تعدادی از زائران، ضمن تماس تلفنی با رئیس قاضی منطقه فارس دستور قاطعانه به استفاده از تمام قوا را صادر کرد. . نهادهای امنیتی و پلیس برای شناسایی عاملان و فرماندهان این حادثه دردناک و غم انگیز باید هر چه سریعتر رسیدگی شود و پرونده در دادگاه باز شود و عاملان و رهبران به اشد مجازات برسند.

رئیس قوه قضائیه همچنین شهادت غم انگیز و تأسف بار جمعی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (علیه السلام) شیرازی توسط تروریست های مزدور را تسلیت گفت.

در بخشی از این پیام آمده است که کینه و دشمنی بدترین دشمنان ملت انقلابی و بصیرت ایران اسلامی این است که در مسیر اجرای برنامه‌های خود برای مقابله با امنیت کشور، این بار. . زائران قبر احمد بن موسی (علیه السلام) هدف تیرهای دشمن قرار گرفتند.

در پیام تسلیت رئیس قوه قضائیه آمده است: دستگاه های بازپرسی، امنیتی و انتظامی با سرعت و دقت عوامل و عوامل این جنایت را ردیابی و به دستگاه های قانونی کشور تحویل دهند.

در پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین محسنی آذهی آمده است: اینجانب ضمن آرزوی بهبودی و سلامتی برای جان باختگان این حادثه تروریستی، تسلیت و تسلیت خود را به خانواده های معظم شهدا و خانواده های معزز این حادثه تسلیت عرض می نمایم. . از خداوند منان برای شهدا صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=373387