دست سرمربی پرسپولیس برای همه لو رفت! – پایگاه خبری تحلیل افق


دست سرمربی پرسپولیس برای همه لو رفت!

ضیا عربشاهی در خصوص برتری خفیف پرسپولیس مقابل مس کرمان گفت: در نگاه اول باید بپذیریم که مس کرمان پس از چندین فصل دوری به لیگ برتر بازگشته است. سرمربی بر خلاف پرسپولیس، مدیران باشگاه را برای جذب بازیکنان مورد نظر خود تحت فشار قرار داد اما متاسفانه با سیستمی که کادرفنی پرسپولیس در پیش گرفته بود، بازیکنان این تیم از گلزنی ناراحت شدند. در واقع خوشبختانه خط دفاع و دروازه بان پرسپولیس نسبت به سال گذشته پیشرفت زیادی داشته و این تیم می تواند بر اساس همین موضوع به پیروزی اقتصادی دست پیدا کند که کمک زیادی به پرسپولیس در راه قهرمانی خواهد کرد.

وی افزود: آقای یحیی که خود را دانای همه چیز می داند، سیستمی که در ورزش استفاده می کند، روش هایش برای همه مربیان آشناست. حقیقت این است که بازیکنان خوبی روی نیمکت پرسپولیس حضور دارند اما متاسفانه سرمربی تیم اعتماد چندانی به آنها ندارد. اگر باور نمی کند چرا در ابتدای فصل نیمی از نیمکت تیم را که همگی بازیکنان درجه یک بودند رد کرد تا بازیکنان مورد علاقه اش را وارد تیم کند؟

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: مس کرمان تیمی نبود که مقابل پرسپولیس حرفی برای گفتن داشته باشد و به نظر من اگر پرسپولیس از ابتدا با ۲ مهاجم وارد زمین می شد، گلزنی خیلی راحت بود، چرا که مدافعان تیم حریف خیلی ضعیف بودند، خیلی راحت شیراز تیمش را نابود می کرد. دیدید از زمان ورود شیخ دیابته به زمین و حضور همزمان ۲ مهاجم، ضعف خط دفاعی تیم حریف بیشتر نمایان شد. آقای سرمربی الان همه دنیا با ۲ مهاجم به میدان می روند و نتایج خوبی هم از این سیستم گرفته اند اما اینکه چرا اصرار دارید از یک مهاجم استفاده کنید برای همه مشخص نیست. باید به صراحت به شما بگویم که هدف شما بال های چپ و راست برای ورود به جعبه حریف در هنگام حمله است، اما در استفاده از این سیستم شکست خورده اید.

وی در خصوص عملکرد مس کرمان مقابل پرسپولیس گفت: مس فوتبال بسیار نزدیکی بازی می کرد و برنامه هجومی داشت. بازیکنانی مانند محمد ستاری امسال در این تیم خوش درخشیده اند اما در پایان بازی با پرسپولیس ناهماهنگی خط دفاعی این تیم باعث شد تا پرسپولیس به برتری برسد. در بازی های گذشته شاهد این مشکل در مس کرمان بودیم که عموما به راحتی به حریف فرصت می دهد و پرسپولیس با توجه به آنالیز خوب خود توانست از این ضعف استفاده کند.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان تصریح کرد: اکنون لیگ به دلیل جام جهانی پیش رو با وقفه ای طولانی مواجه است و امیدوارم کادر فنی پرسپولیس از این وقفه نهایت استفاده را ببرند تا شاهد کیفیت بالای تیم باشیم. از نو. بعد از شروع مسابقه و دیگر تکرار نخواهد شد شاهد از دست دادن امتیاز باشید. برای تیم ملی در جام جهانی آرزوی موفقیت می کنم و انشالله بچه ها خودشان را باور کنند و شرایط روحی و روانی خود را به وضعیت بهتری برسانند تا برای اولین بار آنجا طلسم را بشکنند و در مرحله بعد حضور پیدا کنند. . .

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=373411