دشمنان ما برای ۲۲ آبان مأموریت و برنامه دارندبه گزارش خبرنگار گروه سیاسی ایسکانیوز، وحید جلال زاده در نشست هماهنگی ۱۳ آبان ماه جاری با تاکید بر موضوع تعریف جهاد افزود: متأسفانه ما آنقدر شیوا نداریم که ارزش های اساسی را تبیین کنیم. مطالب. انقلاب اسلامی.” تا زمانی که عمر انقلاب اسلامی پیش برود، دشمنی آمریکا با ملت ایران بیشتر خواهد شد. وقتی حضرت آقا به عنوان پیام نیروهای انقلابی بحث جزئیات جهاد را مطرح می کنند، یکی از وظایف ستاد نظارت بر جزئیات جهاد است. متأسفانه ما در حوزه حقوق بشر در ایالات متحده با مشکل مشابهی روبرو هستیم.

بیشتر بخوانید:

رئیس ستاد هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکا در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و گرامیداشت روز ملی مبارزه با غرور جهانی با اشاره به اتفاقات اخیر کشورمان گفت: برگزاری روز مبارزه ملی خشونت جهانی امسال باید این وقایع را در نظر بگیرد، گفت: متأسفانه در روزهای اخیر که در جمع علما، طلاب و مداحان مساجد بودم، وقتی در مورد این وقایع صحبت می کردم، با عدم آگاهی از این اتفاقات مواجه شدم. کلاس ها، و این ضعف بزرگی است.

وی در ادامه تصریح کرد: روز جهانی مبارزه با غرور یکی از ارزش های اساسی ماست و یکی از راه های انقلاب مبارزه با ظلم و غرور است و بالاتر از همه اینها آمریکا شیطان بزرگ است. و آمریکا در راس مشکلات ۴۳ ساله قرار دارد، در سفری که به نیویورک برای شرکت در مجمع عمومی سالانه سازمان ملل متحد به همراه رئیس جمهور داشتم، در جمعی از روشنفکران و رسانه های غرب، هر چند تلاش کردند. خود را بی طرف جلوه دهند، اما نفرت و نفرت از جمهوری اسلامی ایران در آنها تنیده شده است. دستگیری سفارت آمریکا در دل و خون آمریکایی هاست زیرا تابوی حاکمیت آمریکا را شکست. همچنین اقدام ایران در موشک باران قرارگاه عین الاسد از جمله اقداماتی بود که پس از جنگ جهانی دوم هیچ واحد سیاسی سازمان ملل نتوانست حتی یک گلوله به سمت پایگاه های آمریکایی شلیک کند. شورشیان و گروه های ناشناس ممکن است حملاتی داشته باشند، اما سابقه ای در این مقیاس وجود ندارد. لذا امسال باید با تلاش مضاعف به سمت گرامیداشت روز ملی مبارزه با غرور حرکت کنیم.

جلال زاده با بیان اینکه حدود ۱۳ آبان ممکن است اتفاقات مربوط به این روزهای اخیر رخ دهد و باید اینها را در نظر بگیریم، گفت: اکنون دانشگاه ها آبستن حوادثی هستند و دشمن خواستار مدارس و نمایندگی رهبری ما در دانشگاه ها، دانشگاه ها شده است. و وزارت علوم، بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش و اتحادیه جوامع اسلامی هر چه در توان دارند در سال جاری برای ماندگاری ۱۳ آبان ۱۴۰۱ انجام دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: دشمنان ما برای این روز رسالت و برنامه دارند و باید برای این روز برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم و وارد زندگی روزمره نشویم و اصل موضوع را نادیده نگیریم.

انتهای پیام/