دو آستانه استقلال در آستانه جدایی; خداحافظ کاپیتان با هواداران آبی – پایگاه خبری تحلیلی افق


کمتر کسی فکر می کرد که عارف غلامی بعد از یک عمل جراحی بزرگ رباط صلیبی بازگردد و در خط دفاع استقلال بدرخشد اما این اتفاق افتاد.

مدافع گرگانی استقلال با همه هواداران به جمع بزرگسالان اضافه شد و حتی کادرفنی این تیم نگران جدایی محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی بودند اما … عارف غلامی برگشت و برای جایگزینی این دو سخت بازی کرد. مدافعان با تجربه استقلال شنیده نمی شدند. . استقلال با عارف غلامی به پیروزی رسید که قرارداد این مدافع ملی پوش در پایان لیگ بیست و یکم به پایان می رسد.

حالا شنیده می شود این بازیکن از لیگ پرتغال پیشنهاد دارد و این پیشنهاد سنگین است. ظاهراً ایجنت محمد نادری که در حال انجام وظایف اروپایی خود است به عارف غلامی پیشنهاد مشابهی داده و از او روح ساخته است! همچنین شنیدیم که عارف غلامی از اصفهان هم پیشنهاد خوبی دارد و باید دید در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

سیدحسین حسینی کاپیتان استقلال که برنده جایزه بهترین بازیکن سال از سوی هواداران این تیم شد و همچنین دروازه بان لیگ بیست و یکم نیز معرفی شد، این روزها با پیشنهاد خوبی از سوی لیگ یونان مواجه است. دروازه بان باتجربه آبی ها همچنین در مورد سربازی در جام جهانی یا ادامه فوتبال در استقلال برای ماندن در تیم ملی تردید دارد.

تفاوت سید حسین حسینی با عارف غلامی در این است که گلر که سابقه حضور آبی ها را دارد یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد اما به دلیل بند ۲۰۰ هزار دلاری می تواند از این تیم جدا شود!