راز واقعی ورزش و قدرت در زندان

پس چرا همه در زندان از ورزش ژیمناستیک هیجان زده هستند؟ تناسب اندام در زندان چیست؟ و چرا اینقدر موثر است؟ به نظر می رسد تناسب اندام در زندان واقعاً برای بسیاری از مردان جالب است و دلیل آن به اصطلاح سطح آمادگی جسمانی است که این زندانیان پشت میله های زندان به دست می آورند.

آیا این زندانیان رازی دارند؟ آیا آنها یک مربی تناسب اندام از نوع زندان دارند؟ پس چرا این زندانیان این شهرت را به عنوان ابرانسان دارند؟

چه ترفندهایی دارند؟ برای یک فرد معمولی، سطح آمادگی یک زندانی افسانه ای است، اما چه چیزی تناسب اندام یک زندانی را از سایر برنامه های آموزشی متفاوت می کند؟

پس این جنایتکاران چه رازهایی دارند؟ چه تعداد از زندانیان دارای شرایط فوق العاده به معنای کتاب آموزش دیده اند؟ به نظر شما آیا مربیان قدرتی دارای گواهینامه در زندان هستند؟ آیا فکر می کنید اکثر بازداشت شدگان مربیان بدنسازی طولانی مدت بودند که استراحت بدی داشتند؟

آیا فکر می‌کنید اکثر زندانیانی که قاتل، فروشندگان مواد مخدر، مجرمان جنسی، راننده‌های مست، مردانی که به خاطر هر جنایت خشونت‌آمیز در زندان بودند، به ورزشگاه خارج از کشور می‌رفتند؟ معلوم است که مردانی که زندگی مشروب خواری و مصرف مواد مخدر را دارند از سلامتی خود آگاه هستند، ناگفته نماند که مناسب است (شوخی).

اگر این مردان پس از سوء استفاده از الکل و مواد مخدر در بیشتر زندگی خود به زندان بروند، چه چیزی باعث می شود که بسیاری باور کنند که این مردان به زندان می روند و بسیار خوش اندام می شوند، چه چیزی کلید پادشاهی تناسب اندام را به آنها می دهد؟

آیا این مردها دست از جنایتکار بودن بر می دارند و فوق ورزشکار می شوند؟ نه، بیشتر جنایتکاران خشن می شوند و می مانند و بیشتر جنایتکاران ترسوهای ترسو هستند که نمی توانند در جامعه امروزی بدون دزدی، دزدی، برخورد با باندها و تلاش برای آسیب رساندن به قربانیان ضعیف تر زندگی کنند.

تنها تفاوت این مردان زمان است. کار دیگری ندارند مردانی که واقعاً آمادگی جسمانی دارند، زمان بیشتری را نسبت به مردان دیگر صرف آن می کنند. شما با ۱۳۰ پوند ضعیف به زندان نمی روید و در عرض یک ماه ۲۰۰ پوندی فوق جنایتکار می شوید.

اگر تمام روزهای خود را در یک سلول کوچک زندان سپری می کردید، بدون کار و هیچ کاری جز زمان چه کاری می توانستید انجام دهید؟ شما می توانید برخی از زندانیان را بیابید که بسیار قوی و متناسب هستند، اما در واقع درصد بسیار کمی است.

فوق العاده تناسب اندام برای افراد ضعیف نیست، برای رسیدن به یک سطح فوق العاده تناسب اندام چه در زندان و چه در خارج از کشور نیاز به زمان و عرق زیادی است، هیچ تفاوتی وجود ندارد و هیچ برنامه آموزشی مخفی برای ایجاد یک مبارزه فوق العاده با زندانیان وجود ندارد.

بنابراین اگر زندانیان فشارهای اولیه، کشش، دراز و نشست، اسکات، بلند کردن پا، فشار دادن دست، اسکات را انجام دهند، راز به اصطلاح سطح فوق العاده تناسب اندام چیست؟ این زمانی است که اختصاص داده شده است، انجام تمرینات صدها و هزاران بار برای چندین سال و سخت شدن ذهن و بدن.

اکثر زندانیان خوش اندام نیستند، اکثر آنها هنوز از فرم خارج شده اند و هرگز خوش اندام نخواهند بود، زیرا درست مانند خیابانی که در زندان تنبل بودند، تنبل هستند.

با سال‌ها و صدها هزار تکرار، این چیزی است که بدنی فوق‌العاده قوی می‌سازد، نه ۳ روز در یک روز استراحت یا تمرین استراحت، این تمرین روزانه است که تفاوت را در تناسب اندام و قدرت واقعی ایجاد می‌کند.

بنابراین به جای اینکه باور داشته باشید که زندانیان یک روش آموزشی مخفی و مربی مخفی دارند، می دانید که زمان صرف شده به صورت روزانه است و آموزش بقا تفاوت را ایجاد می کند.

در اینجا تمرینی وجود دارد که می توانید در یک فضای کوچک بدون تجهیزات و تنها با استفاده از دو تمرین انجام دهید.

۲۵ بار فشار بر روی زندانیان انجام دهید – ۲۵ ۴- اسکات پرش نقطه ای (پاها کمی بازتر، اسکات، زمین را با نوک انگشتان خود لمس کنید و ۲ تا ۳ اینچ از زمین بپرید)

تا جایی که می توانید به عقب و جلو بروید، تا جایی که می توانید سریع تلاش کنید و زمان هر دور را کمتر از ۱ دقیقه و ۱۵ ثانیه نگه دارید، به این معنی که ۲۵ بار فشار دادن و ۲۵ پرش ۴ امتیازی نباید بیش از ۱ بار طول بکشد. دقیقه و ۱۵ ثانیه برای تکمیل و تا زمانی که می توانید ادامه دهید، اگر بتوانید ۵ دقیقه بدون استراحت بروید، عالی است.

این برای اکثر مردم بسیار وحشیانه خواهد بود، اما ببینید کجا هستید و چقدر می خواهید بروید، با ۲ دقیقه مشکل خواهید داشت.

سرسختی برنده ها را می سازد.

رژیم لاغری سریع