راه اندازی یک ویژگی جدید واتس اپ برای اعلان هابه گزارش گروه فناوری ایسکانیوز، واتس اپ به طور مداوم در حال افزودن ویژگی های جدید به این پیام رسان است و جدیدترین ویژگی، کسب اطلاعات در مورد ویژگی های جدید واتس اپ را آسان می کند.

بیشتر بخوانید:

با توجه به وب سایت WABetaInfo، ویژگی جدید در مراحل اولیه طراحی است. از این رو، ممکن است به زودی به گوشی کاربران نرسد. این سایت یک اسکرین شات ارسال کرده است که نشان می دهد این پیام ها از یک چت بات تایید شده ارسال می شوند. وقتی این گپ را باز می‌کنید، اعلانی ظاهر می‌شود که به شما می‌گوید این گپ اطلاعاتی درباره ویژگی‌ها، نکات و ترفندهای جدید و اطلاعاتی درباره حریم خصوصی و امنیت ارائه می‌دهد.

برخلاف حساب تجاری در واتس اپ، کاربران نمی توانند به هیچ یک از این پیام ها پاسخ دهند و فقط می توانند پیام های این حساب را بخوانند. بنابراین اطلاع رسانی در مورد ویژگی های جدید و هر گونه به روز رسانی سیستم چیزی بیش از یک سیستم اعلان از طریق واتس اپ است. همه این ایمیل‌ها رمزگذاری شده‌اند، اما بعید به نظر می‌رسد که مهم باشد زیرا اکثر کاربران این پیام‌ها را دریافت خواهند کرد. اگر به پشتیبانی واتس اپ نیاز دارید، باید از طریق دیگری با این شرکت تماس بگیرید.

به گفته وب سایت اندروید پلیس، زمانی که این قابلیت منتشر شود، کاربران پیام هایی را مستقیماً از واتس اپ دریافت می کنند و در صورت عدم تمایل به دریافت این پیام ها، می توانند آن ها را مسدود کنند. این چت بات مشابه قابلیت موجود در تلگرام و سیگنال است و در واقع این پیام رسان ها از این کانال رسمی برای اطلاع رسانی از انتشار قابلیت های جدید خود استفاده می کنند.

انتهای پیام/