ردیاب‌های جذاب تجهیزات: Motorola Keylink، SCOUT را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیگران

اشاره اشیای همراه خود خوب ارزش خواهید کرد به لطف ردیاب های تجهیزات تولید دیگری چندان سخت نیست. همراه خود وجود انواع های فوق العاده بیش از حد، انواع صحیح برای شما ممکن است سخت است. در همین جا برخی اجتناب کرده اند بهتر از الگوی ها {برای شروع} خواهید کرد معرفی شده است شده است. ترجیح ترین آنها موتورولا Keylink را انتخاب کنید و انتخاب کنید Pebble Core هستند.

Pebble Core GPS Fitness Tracker

راه اندازی شد Pebble Core GPS Fitness Tracker، اولین ساعت غیرهوشمند این نمایندگی. همراه خود درک نیازهای مطابقت اندام گروه ما، Pebble Core به ناوبری GPS از محسوس مجهز شده است، به همین دلیل می توانید به سادگی مسیرهای شخصی را در حین همگام سازی همراه خود گوشی معقول شخصی اشاره کنید. همراه خود این جاری، اجباری نیست گوشی معقول خواهید کرد روی خواهید کرد باشد. در برابر این، Pebble Core علاوه بر این دارای عالی مودم خانه ۳G است کدام ممکن است ارائه می دهیم امکان می دهد موسیقی را مستقیماً اجتناب کرده اند طریق Spotify در تجهیزات شخصی منتشر شده کنید. همراه خود استفاده اجتناب کرده اند جک هدفون ۳.۵ میلی متری به صورت شخصی گوش دهید هر دو اجتناب کرده اند پیوستن بلوتوث برای پیوستن wi-fi بیشترین استفاده را ببرید. Pebble Core عالی گیره مغناطیسی برای پیوستن ساده به از کیت خواهید کرد دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مودم ۳G علاوه بر این ارائه می دهیم امکان می دهد هشدارهای اضطراری SOS کشتی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ۲ دکمه برای همگام سازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرانرژی کردن این سیستم هایی شبیه سفارش Uber بیشترین استفاده را ببرید.

Pod 2 GPS & WiFi Pet Tracker

همراه خود Pod 2 GPS را انتخاب کنید و انتخاب کنید WiFi Pet Tracker، Fido را هرجا کدام ممکن است می‌رود تماشا کنید. این تجهیزات ترکیبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جور را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک وزن کدام ممکن است به سادگی بر روی قلاده سگ خواهید کرد (هر دو هر حیوان خانگی!) نصب تبدیل می شود، اشاره GPS در زمان دقیق را برای دوست پشمالوی خواهید کرد لوازم. همراه خود کار همراه خود این این سیستم، Pod 2 ممکن است در صورت تقاضا وضعیت دقیقی را ارائه می دهیم حاضر دهد هر دو می توانید هنگام ضبط ماجراهای حیوان خانگی شخصی، نظارت بر ورزش حیوان خانگی شخصی را در زمان دقیق انجام دهید. Pod 2 Tracker همراه خود استفاده اجتناب کرده اند فناوری WiFi را انتخاب کنید و انتخاب کنید جامعه تلفن در کنار واقعاً کار می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {حتی می تواند} پیکربندی شود به همان اندازه در صورت ناپایدار سگ خواهید کرد ارائه می دهیم هشدار دهد. این اپلیکیشن علاوه بر این ارائه می دهیم این امکان را می دهد کدام ممکن است وضعیت فیزیکی حیوان خانگی شخصی را همراه خود زمان آرامش، پرسه زدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دویدن زیر تذکر داشته باشید. باتری Pod 2 به سادگی همراه خود داک حاضر شده هزینه تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود عالی بار هزینه ۸ ساعت نظارت باور نکردنی را لوازم.

MYNT: دکمه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ردیاب معقول، تعدادی از منظوره را انتخاب کنید و انتخاب کنید باریک ترین در این کره خاکی

MYNT عالی دکمه معقول است کدام ممکن است ممکن است به طور پیش ایده گوشی های معقول را انتخاب کنید و انتخاب کنید کامپیوتر لپ تاپ ها را مدیریت تدریجی. می توان اجتناب کرده اند آن شناخته شده به عنوان عالی مدیریت اجتناب کرده اند راه در اطراف موسیقی هر دو شناخته شده به عنوان عالی کلیک کردن حاضر استفاده کرد. ممکن است این سیستم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملکردهای تولید دیگری را مدیریت تدریجی. بسته سفارشی‌سازی به هر کسی اجازه می‌دهد مشخصه‌های بیشتری اضافه تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر تجهیزات‌های معقول را مدیریت تدریجی. MYNT علاوه بر این عالی ردیاب برتر است. دارای عرض علامت ۱۵۰ فوت، نظارت از محسوس مکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید رابط کاربری آسان است. MYNT علاوه بر این به نازکی عالی ورقه آدامس است. دارای اساس باتری قابل تعویض است، به همین دلیل MYNT محکم برای مدت زمان بسیار طولانی دوام می آورد.

موتورولا Keylink

تولید دیگری به هیچ وجه گوشی هر دو کلیدهای شخصی را گم نکنید. Motorola Keylink همراه خود استفاده اجتناب کرده اند این سیستم Motorola Connect به هر تلفن معقول Android هر دو iOS متصل تبدیل می شود. صدای زنگ تلفن شخصی را در هر جایی به همان اندازه ۱۰۰ فوت دورتر انجام دهید. هر دو اجتناب کرده اند این سیستم بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه ببینید کلیدهایتان در کجای نقشه قرار دارند. گوشی معقول موتورولا هر دو دروید خواهید کرد را روزی کدام ممکن است کلیدهای خواهید کرد نزدیک است باز – نیازی به وارد کردن رمز حرکت ندارید. قابل دستیابی است Keylink به سختی خیس شود. عمر باتری تمام سال همراه خود استفاده اجتناب کرده اند خمیر پول نقد ای تعیین کنید معمول قابل تعویض.

SCOUT – ردیاب GPS معقول را انتخاب کنید و انتخاب کنید قادر مطلق همراه خود بلوتوث

Scout اولین وضعیت یاب است کدام ممکن است بلوتوث LE را انتخاب کنید و انتخاب کنید GPS / Cellular را در یک واحد تجهیزات تک، معقول را انتخاب کنید و انتخاب کنید قادر مطلق حاضر می دهد! Scout مکان مکانی بلوتوث را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشاره GPS را اجتناب کرده اند هر سطح در محدوده تلفن در کنار لوازم. Scout بیش اجتناب کرده اند عالی ردیاب، سرعت، جهت را نیز تجزیه و تحلیل می‌دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاریخچه وضعیت‌های جدیدترین را محافظت می‌تدریجی. Scout برای جوانان، بزرگسالان را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیوانات خانگی انصافاًً ایمن است. همراه خود اولویت فزاینده با توجه به عواقب قرار تکل کشف نشده قدرت الکترومغناطیسی بر هیکل انسان، ما همراه خود متخصصان عالی SAR (نرخ فریب دادن خاص) مراجعه به کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل دادیم کدام ممکن است Scout فوق العاده کمتر اجتناب کرده اند محدوده مورد ملاحظه حتی امنیت محصولات SAR است. کل موضوع را در لینک زیر بیاموزید. http://thegadgetflow.com/portfolio/motorola-keylink/