رسمی: فرهاد مجیدی سرمربی اتحاد کلبا شد


فرهاد مجیدی با سرمربیگری تیم الاتحاد کلبا بزرگ شد و پس از گذراندن یک فصل رویایی در استقلال حالا به دوران مربیگری خود در امارات ادامه خواهد داد.

به گزارش انصاف ورزشی، مجیدی پس از قهرمانی استقلال تهران در لیگ برتر پس از ۹ فصل شکست ناپذیری، تصمیم به ادامه مربیگری در امارات گرفت و حالا با عقد قراردادی یک ساله، فرهاد مجیدی سرمربی اتحاد کلبا شد. .

رسمی: فرهاد مجیدی سرمربی اتحاد کلبا شد

خبرگزاری «خبرآنلاین» درباره این انتقال نوشت:

فرهاد مجیدی که پیش از این استعفای خود از استقلال را اعلام کرده بود، سرمربی جدید الاتحاد کلبای امارات شد.

سرمربی سابق استقلال با این تیم اماراتی یک ساله قرارداد دارد.

تیم اماراتی فصل گذشته در فهرست ۱۴ تیمی لیگ امارات در رده یازدهم قرار داشت.

باشگاه اماراتی در بیانیه ای نوشت: مدیریت باشگاه فوتبال کالبا با پیشنهاد کمیته فنی به ریاست محمد عبدالله الظبی، عیسی بوسیم، مربی و عادل، محمد مشاور فنی، قرارداد فصل آینده خود را با فرهاد مجیدی سرمربی ایرانی تکمیل کرد. .

مجیدی از اسفندماه سال گذشته زیر آینه کمیته فنی قرار گرفته و از آنجایی که نتایج و عملکرد فنی تیمش را دنبال می کرد در نهایت نظر خود را تایید کرد.

سخنگوی مطبوعاتی باشگاه کلبه عیسی بن هویدان با بیان اینکه فرهاد مجیدی مربی علیرغم شناخت قبلی از لیگ امارات نیز سابقه خوبی دارد، گفت: در آینده اسامی چند بازیکن را اعلام خواهیم کرد. بازیکنان خارجی (بازیکنان) تاکنون پشت میز کمیته فنی بوده اند و به نوبه خود از فدراسیون فوتبال کلبا و رئیس آن به دلیل دادن فرصت لازم به کمیته فنی با آزادی کامل برای کار بر اساس مطالعه خوب تشکر کرده اند. دید فنی.”

انتهای پیام/