رشنوادی با تشکر از زحمات خانواده بزرگ بیمه سرمد در نهمین سالگرد تاسیس این شرکت.


مدیرعامل بیمه سرمد در پیامی به مناسبت نهمین سالگرد تاسیس بیمه سرمد از تلاش همکاران خود برای عبور از فراز و نشیب های سال گذشته، ارتقای بهره وری، افزایش پرتفوی و تثبیت برند سرمد قدردانی کرد. به عنوان یک شرکت خوش نام، ممتاز و با استعداد در صنعت بیمه. .

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، متن پیام یعقوب رشنویدی به شرح زیر است:

همکاران عزیزم؛
یکم آبان ماه، نهمین سال از تاسیس شرکت بیمه سرمد، بهانه ای است برای قدردانی از زحمات مدیریت و کارکنان و قدردانی از همکاری و همراهی شما. تلاش در جهت رفع چالش ها، ارتقای کارایی، افزایش سبد و معرفی برند سرمد به عنوان یک شرکت خوش نام، خوب و خوب در صنعت بیمه به ثمر نشست.
به داشتن همکارانی مانند شما که تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف شرکت می کنند مفتخریم و خدا را شاکریم که توانستیم یک سال دیگر در خدمت مشتریان ارزشمند خود در سراسر ایران باشیم.
سال ۱۴۰۱ پس از فراز و نشیب های سال قبل، سالی است که تمام تلاش ما معطوف به جبران کاستی ها و تأخیرها است و برنامه عملیاتی شرکت نیز معطوف به جبران زیان سال ۱۴۰۰ است تا بتوانیم به آن برسیم. . نقطه شکست در سال ۱۴۰۱ و امیدواریم دو برابر شود.. بیایید به سود نهادی سال های آینده نگاه کنیم و روند سود شرکت را شناسایی کنیم.
بی شک سال ۱۴۰۱ نقطه عطف فعالیت شرکت بیمه سرمد و آغاز راهی است که با برنامه ریزی مدون برای درخشش در صنعت بیمه در پیش گرفته ایم.
۱۰ آبان، نهمین سال از تاسیس شرکت بیمه سرمد که آغاز و روند رشد آن مرهون اراده والا و تلاش ارزنده سهامداران اصلی آن از جمله بانک معظم صادرات ایران و چندین دوره مدیریت و کارکنان از جهات مختلف می باشد. برای تک تک اعضا این شرکت را به خانواده بزرگ این شرکت، سهامداران عزیز، اعضای هیئت مدیره، مدیران و همکاران صمیمانه تبریک می گویم.
از خداوند منان خواستارم در سال جدید فعالیت ما را در خدمت رسانی به مشتریان عزیز و افزایش جایگاه شرکت در بین شرکت های بیمه کشور یاری فرماید.

یعقوب رشنویدی
مدیر اجرایی

/ خدمات بازار /