روندهای تناسب اندام می آیند و می روند

تا به حال فکر کرده اید که چگونه چیزی تبدیل به یک ترند یا مد می شود؟ خوب، وقتی مردم شروع به دوست داشتن بعضی چیزها می کنند، با وجود اینکه چیزی در مورد آنها نمی دانند، همیشه برای من جذاب است. حقیقت این است که بسیار رایج است که مردم چیزهای محبوب را با چیزهای ارزشمند اشتباه بگیرند. در این مورد، من به همه هیاهوهای پیرامون پیلاتس، یوگا و زومبا اشاره می کنم، شوق تناسب اندام سال گذشته.

من نمی گویم اینها راه های خوبی برای ورزش نیستند، همه تمرینات خوب هستند. نکته این است که نتایج سریع امیدوارکننده اغلب هرگز اتفاق نمی‌افتد، یا زمانی که اتفاق می‌افتد، کوتاه‌مدت هستند. پس سوال اینجاست که چرا این ورزش ها این همه مورد توجه قرار می گیرند، حتما چیزی در آنها وجود دارد! خوب، چیزی که در مورد آنها خاص است، تلاش زیاد و نبوغ بخش های بازاریابی است که روی آنها سرمایه گذاری کرده اند. پس از همه، ما باید در نظر داشته باشیم که همه چیز تقریباً یک چیز را نوید می دهد: نتایج سریع و بدون زحمت – فقط سرگرم کننده.

رتبه بندی افراد مشهور

هر بار می شنویم که یک فرد مشهور در حال انجام پیلاتس است یا اینکه یوگا “چیزی” در هالیوود است. ما نمی توانیم در این مورد اظهار نظر نکنیم. ما می بینیم که افراد مشهور همیشه در تلویزیون این ورزش ها را تبلیغ می کنند، نمایش ها و ارائه ها وجود دارد. آیا تا به حال مقایسه ای بین یکی از این ورزش های “باحال” و سایر ورزش ها دیده اید، به احتمال زیاد حداقل یکی از این تبلیغات “قبل و بعد” را دیده اید.

حقیقت این است که بازیگران می‌توانند پول بدهند که بگوییم یک نوع تمرین در باشگاه برای شکل و شمایل آن‌ها و رویه رایج آن برای تبلیغ چیزها به بهترین شکل ممکن برای افزایش فروش معجزه می‌کرد. اما اگر واقعاً می خواهید سالم باشید، خوش اندام بمانید و خوب به نظر برسید، واقعاً باید کمی تلاش کنید. اولین تلاش این است که انتخاب کنید چه چیزی برای شما بهتر است، برای انجام این کار باید آزمایش کنید و مقایسه کنید تا ببینید چه کسی سلطان تناسب اندام شماست. بسیار مهم است که بدانید چرا می خواهید در باشگاه ورزش کنید، اگر می خواهید وزن کم کنید باید یک چیز را امتحان کنید در حالی که اگر می خواهید استراحت کنید به چیز متفاوتی نیاز دارید.

ورزش در باشگاه مد نیست

تناسب اندام بسیار مهم است، بنابراین قبل از شروع یک برنامه جدید باید به خوبی آگاه باشید. گاهی اوقات داشتن یک مربی یا مربی شخصی برای حفظ انگیزه و پیشنهاد آنچه شما نیاز دارید بسیار مفید است. اگر می توانید، سعی کنید به برخی از چیزهایی که می شنوید یا می خوانید کمی مشکوک باشید، زیرا ارزش آن را دارد که انتخاب های منطقی داشته باشید. بنابراین دفعه بعد که در مورد روندهای جدید تناسب اندام می شنوید، به یاد داشته باشید: نتایج واقعاً مهم هستند.

رژیم لاغری سریع