رونمایی از دوقلوهای برزیلی-ایرانی استقلال! +عکس – سایت خبری تحلیل اوغوف


عکس رونمایی از دوقلوهای برزیلی-ایرانی استقلال!

استقلالی ها پس از انجام آخرین تمرین قبل از دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان راهی فرودگاه مهرآباد شدند و راهی خوزستان شدند.

بیشتر بخوانید:

اتفاق تلخی برای بازیکن جدید استقلال افتاد/ استخوان خرید آبی ها شکست!

در عکس های منتشر شده از تمرین عصر امروز استقلال، نکته جالب توجه این است که دو بازیکن ایرانی و خارجی استقلال در چند عکس در کنار یکدیگر حضور داشتند و مشخص بود که این دو نفر به هم نزدیکتر هستند. کادر حراست تیم استقلال این روزها افرادی در حاشیه حضور دارند.

عکس راه اندازی دو کلفون برزیلی-ایرانی استقلال!

صالح حردانی و رافائل سیلوا مدافعان کناری و میانی استقلال اغلب در عکس های منتشر شده از تیم استقلال در تمرین و فرودگاه در کنار هم دیده می شدند. برخی بازیکنان استقلال این دو را دوقلوهای برزیلی-ایرانی این تیم می دانند.

عکس راه اندازی دو کلفون برزیلی-ایرانی استقلال!

تفاوت جالب این دو در این است که صالح حردانی ۲۳ ساله در شهرستان دیشموک استان کهگیلویه و اهل بویراحمد به دنیا آمد و بهترین دوست این روزها او رافائل سیلوا ۳۰ ساله است که در این شهر به دنیا آمده است. شهر وارگام گرانده، حومه شهر بزرگ ریودوژانیرو، برزیل. جالبتر اینکه این دو ۱۷ سانتی متر اختلاف قد دارند. هاردانی ۱۷۶ سانتی متر و سیلوا ۱۹۳ سانتی متر قد دارند. همچنین روی بدن خود خالکوبی های زیادی دارند و در بسیاری از عکس ها به هم نزدیک هستند و حتی در یکی از عکس های منتشر شده به دوربین عکاس باشگاه لایک و لبخند دندانی نشان داده اند!

عکس راه اندازی دو کلفون برزیلی-ایرانی استقلال!

صالح حردانی، مدافع ملی پوش استقلال در نیم فصل اخیر لیگ برتر از باشگاه فولاد به استقلال پیوست و رافائل سیلوا هم زمان از باشگاه الفیصلی عربستان به جمع آبی های تهرانی اضافه شد. به نظر می رسد

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=372094