رونمایی از ۳ گزینه خارجی برای هدایت استقلال در جلسه هیئت مدیره – پایگاه خبری تحلیلی افق


فرهاد مجیدی روز گذشته در پیامی خداحافظی با هواداران استقلال از این باشگاه خواست کنار رفتن او از سرمربیگری لیگ امارات را بپذیرد.

در پی درخواست مجیدی، هیئت مدیره باشگاه استقلال امروز (جمعه) با حضور مصطفی آجورلو تشکیل جلسه داد. مجیدی در این دیدار مستمر قرار است با جدایی از قرارداد سه ساله اش مخالفت کند اما با اصرار بر جدایی زودتر راهی انتخابات خارجی خواهند شد.

گزینه خارجی نباید در اولویت استقلال قرار می گرفت اما از آنجایی که گزینه های داخلی تحت قرارداد تیمشان هستند، گزینه خارجی با تیم قهرمان لیگ در اولویت قرار گرفت. در حال حاضر سه گزینه برای مدیران استقلال روی میز است که اولین گزینه لوچسکو، سرمربی رومانیایی سرمربی الهلال عربستان و تیم ملی رومانی است. گزینه دوم آندره آ استراماچونی، سرمربی سابق استقلال ایتالیا و الغرافه قطر فعلی است. این مربی هنوز به درخواست استقلال پاسخی نداده و مشخص نیست که آیا قراردادش با الغرافه تمدید می شود یا خیر. گزینه سوم مربی پرتغالی است که هنوز نامش اعلام نشده است.

مشکلی که در حال حاضر استقلالی ها با آن مواجه هستند، نقل و انتقال بازیکنان است چرا که برخی از بازیکنان درگیر با مجیدی صحبت کرده اند و شاید تصمیم آنها برای آمدن به استقلال تغییر کرده است.

تسنیم