زاکانی از ورود خودروهای برقی به تهران خبر دادبه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی ایسکانیوز، علیرضا زاکانی شهردار تهران در مراسم افتتاح تاکسی های جدید شهرداری تهران با همکاری وزارت کشور با بیان اینکه بسیار خوشحالم که در خدمت شما هستیم، گفت: . شنبه ای دیگر در این تالار افتخار برای راه اندازی خدمتی شایسته گفت: شنبه ها را یکی پس از دیگری به نام امید و احترام استفاده می کنیم و دوشنبه ها را به نام گزینش برای مناطق برای انتقال قدرت سازمان ها و سازمان ها در نظر می گیریم. شرکت ها در کمپین “نامزدی” به عنوان مثال امروز از مجموع ظرفیت تولید قیر سال گذشته فراتر رفته و زیرساخت های بزرگی نیز در این زمینه فراهم شده است.

ادامه مطلب

وی غم و اندوه ما را افشاگر جان مردم دانست و افزود: ما نیز روز چهارشنبه بر اساس تشکیلات خود و ۱۰۴ هزار کارمند شهرداری از طریق نیروهای رسمی و پیمانی همبستگی و اتحاد داریم.

زاکانی با بیان اینکه این روزها روزهای هرج و مرج است، از دشمن جز دشمنی و زخم ماندن انتظاری نداریم، ادامه داد: امروز که همه دشمنان ما شامل آمریکا، بخشی از اروپا، غده سرطانی غیرقانونی است. منطقه یعنی اسرائیل و سنگ اندازان منطقه زیر پرچم عربستان فکر می کردند می توانند از اسلام و مردم و رهبری انتقام بگیرند. این فرصتی است که بتوانیم آن زخم ها را برطرف کنیم و مناطق مورد نظر آنها را برطرف کنیم و به ارتقای سطح خدمات و توسعه و آبادانی شهر تهران توجه بیشتری داشته باشیم.

شهردار تهران افزود: امروز که هدف دشمنان تجزیه کشور است، باید قدر یکدیگر را بیشتر بدانیم و در راستای وحدت و خدمت به شهروندان تلاش بیشتری کنیم. ما حاضریم جان خود را بدهیم تا معترضان برای کشورشان تلاش کنند، البته این با کسانی که مسبب دشمنان هستند متفاوت است، اما جنبه عاطفی نیاز به راهنمایی، ارتباط و تعامل دارد.

شهردار تهران با بیان اینکه خودروهایی که امروز عرضه می شوند بسیار خوب و مناسب برای استفاده مردم هستند، خاطرنشان کرد: باید قدم به قدم به سمت خودروهای برقی برویم. در این زمینه مراکز پرداخت در ۵۲ مرکز با همکاری مپنا ایجاد می شود.

شهردار پایتخت تاکید کرد: تا پایان سال ۲۵ سفر تارا برای ما آورده می شود و امیدواریم پس از آن اتوبوس، وانت و حمل و نقل برقی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه بخش خارجی گاهی تمایل به سرمایه گذاری و واردات کالا داشت و شبکه حمل و نقل ما را در اختیار گرفت، گفت: برای ما سرمایه گذاران داخلی و خودروسازان داخلی مهم است که این شبکه را در اختیار بگیریم. صندوق بازنشستگی، سازمان سرمایه گذاری و بانک شهر نیز می توانند در این زمینه سرمایه گذاری کنند.

زاکانی با تاکید بر اینکه به حمل و نقل مشترک و هوشمند دست یابیم تا مردم بتوانند خود بسنجند از چه نوع حمل و نقلی می توانند با سهولت بیشتری به مقصد برسند، گفت: پایان این کارها آغاز رفع تراکم ترافیک و کاهش آلودگی های زیست محیطی است. البته در سطح خود نیکل، زیرا آلودگی محیطی ابعاد مختلفی دارد. امیدواریم بتوانیم دست به دست هم دهیم و بار مردم را به دوش بکشیم. این افتخار ماست که پیام آور امید و زندگی و افقی باز برای همه مردم عزیز بویژه مردم تهران هستیم چرا که کارهای انجام شده در تهران به سرعت در حال تبدیل شدن به نمونه است.

انتهای پیام/